Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Defter-i kebiri yarıdan sonra nasıl yazdırmam lazım?

Müdavim Üye

Defter-i kebiri yarıdan sonra nasıl yazdırmam lazım?

Üstadlarım iyi çalışmalar. 2018 yılı ortasında defterler incelemeye çağrıldı ve kebir deftrini 9. ay ortasına kadar yazdırmıştım. şöyle bir görüntü oldu.
    örneğin;
    1. sayfada 100 hesap basılı
    2. sayfada 102 hesap basılı
    3. sayfada 120 hesap basılı
    vs. vs.
    95 sayfam dolu.

ŞİMDİ AYNI DÖNEM TEKRAR İNCELEMEYE ÇAĞRILIYOR VE KEBİR DEFTERİNİ VERECEĞİM. Benim şimdi 96. sayfadan başlayarak, tarih aralığına 24 Eylül başlangıç, 31 aralık bitiş seçerek yazmam gerekiyor. Yani öyle yapacağım. O zaman da defterim şöyle oluyor. 100 hesabım mesela 1. sayfada başlayıp 1. sayfada bir kısmı bitiyor, sonra 96. kayfada kalan tutar tekrar başlayıp 97. sayfada bitiyor.

Sorunumu tam anlatabildim mi?

Bu şekilde defter dökmemde bir mahsur var mı? Zaten başka dökme yöntemim de kalmamış.

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    sayın jonbursa,

dediğinizden başka çare yok, olması gerekende öyle zaten durumu izah edersiniz.

eğer denetim elemanı hesaplar karışık tek tek isterim derse tastiksiz olarak döktürün verin (kebir vuk a göre cezasız)

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    2018 dönemin ortasında kebir defterini istemeleri ilginç olmuş, nasıl olsa geçerli sebebiniz olduğu için, 1.sayfa ile 97. sayfayı birleştirsinler sonuca ulaşsınlar
    Yetenekli olanlar oyun kazanır, ekip çalışması ve zeka ise ŞAMPİYONLUK.