Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-SMM Son Başvuru

Müdavim Üye
    Nereden
    Muğla

E-SMM Son Başvuru

Değerli Üstadlar,

E-SMM için interaktif Vergi Dairesinden son başvuru tarihi nedir acaba?

Ben bir türlü net bir sonuca varamadım.

Teşekkür ederim.
    Onlar(Atatürkçüler), memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben onların rüyasını temsil ediyorum. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Müdavim Üye zaferongun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Başvuru için bugün son gün. > https://ebelge.gib.gov.tr/esmmhakkinda.html

30 Haziran'a kadar kağıt ortamında da düzenleyebilirsiniz ancak 1 Temmuzdan itibaren artık kağıt ortamında makbuz düzenleyemezsiniz. Bu yüzden (yoksa) 30 Haziran'a kadar e-imza almanız da gerekiyor.
    SMMM Zafer ONGUN

Müdavim Üye
    Avukatlar için baroları uygulama hazırlamış galiba avukatlar için ne tavsiye ettiniz mükelleflerinize nasıl yapmalarını tavsiye ettiniz.

Üye
    Gelir idaresinin portalına hangi linkten giriyoruz link varmı https://earsivportal.efatura.gov.tr/ bu adresten girmek istiyorum imzalama aracını indiriyorum java çalışıyor panel açılıyor ama e sm makbuzu linki yok ? aşamaları paylaşmanız mümkünmü

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Benzer konu e-imzayı nerden alıyorsunuz arkadaşlar.Turmobda e-güven firması var 3 yıl 189 tl ve Turmob sipariş alıyor telefonla bilgi istendiğinde Turmobun sitesinde e güven firmasınını telefonu çıkıyor .Oda mesaj atıyor ortağımız Türkkep diyor fiat meslek mensubuna 3 yıl 270 tl.E-Tuğra gibi firmalarda daha yüksek fiatlar saklama hizmeti isteyenlere farklı bir tarife çıkıyor bende makbuz sayısı az olduğu için gib sistemi ile idare etmeyi düşünüyorum. Kolay gelsin.

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUĞLA
    Melek Hanım merhaba,

Benim AVUKAT müşterilerim var. Avukatların hepsinin e-imzası bulunduğu için sadece kullanacakları TBB Sitesinden "MAKBUZ TEK PROGRAMINI" indirecekler ve programı indirdikten sonra boş kağıda atılan imzaları yüklenecek. Program kullanımı çok kolay ve İş-Net gibi değil. Dün ilk defa bir Avukat Müşterim için E-SMM makbuzu kestik, 6 adet. Hiç zorlanmadık. İş-Net'ten ise 2 gündür doğru dürüst makbuz kesemiyoruz. İyi günler.

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Turmob aracılığı ile e-güven firmasından e-imza alan varmı arkadaşlar hizmetleri yeterlimi aksama oluyormu fiat cazip ama hizmet alınamıyorsa sağlığımız< bozulur.Odanın anlaşmalıyız dediği Türkkep firmasının ilde bayisi var haatta bana yakı Bandırmada bile elemanı var her zaman bulunabilecek bir arkadaş ve fiat 270 tl e-güven Turmob aracılığı ile 3 yıllık 189 tl kararsız kaldım acele fikir teatisine tecrübelere ihtiyacım var.Kolay gelsin.

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Arkadaşlar Turmobdan e-güven firmasınını e imzasını alan varmıdır servisleri nasıldır ulaşılabiliyormu destek alınabiliyormu tecrübesi olan varsa yazarsa iyi olur.

Yeni Üye
    Alıntı hasan er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Turmobdan e-güven firmasınını e imzasını alan varmıdır servisleri nasıldır ulaşılabiliyormu destek alınabiliyormu tecrübesi olan varsa yazarsa iyi olur.
    Ben şubat ayında almıştım. O zaman destekleri gayet iyiydi. E-güven firmasına yönlendiriyorlar zaten. internet sitesi de gayet açıklayıcı. Bir sorun ile karşılaşmadım şimdiye kadar.

Yeni Üye
    Merhaba; 2017 Yılında Vergi Dairesi tarafından yoklama sonucu Resen terk edilen limited şirket, 2020 yılı Ocak ayında hisse devri sonucu yeniden vergi dairesine dilekçe verilerek aktif hale getirilmiştir.
    Ocak 2020 yılında aktif duruma getirilen şirket Temmuz 2020 itibariyle tasfiyeye gitmeyi düşünüyor.
    2016 yılı sonundaki bilanço kayıtlarında şirkete ait demirbaşlar, Stoklar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Geçmiş yıl karları da bulunmaktadır. Şu durumda tasfiyeye gidilirken daha önceki bilanço da bulunan Stoklar ve Demirbaşların fatura ile çıkışını yapmamız gerekiyor mu? Şirketin Geçmiş Yıl Karlarının Dağıtımını Yapmamız gerekiyor mu? Daha önce almış oludğu hibe bedelini vergilendirmemiz gerekiyormu? Yoksa 2020 OCak itibari ile yeni sıfırdan açılış fişimi yapmamız gerekiyor? Teşekkürler. NOT: Üyeliğim yeni formu kullanmasını tam bilmiyorum
    :