Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eimza e-imza tavsiye (e-smm)

Üye

Question eimza e-imza tavsiye (e-smm)

malum 01-06-2020 itibariyle e-smm geçiyoruz, daha evvel geçiş yapmış olanlar dahil, e-smm için kullanılacak olan e-imza için firma tavsiyelerinizi alabilirmiyiz? gerek ilk alım gerek yenileme fiyatları bakımından en uygun ve sorunsun kullanılabilir ürünlerin tavsiyelerini paylaşabilirmisiniz?
    syg

Üye
    Türmob e imza aldım 1 yıllık 109₺ 2 yıllık 155₺ 3 yıllık 189 ₺ idi. Odadan teslimat seçtim 1 gün sonra odadan teslim aldım . Ama tabi sorunsuz mu bilemiyorum zamanla göreceğiz, fiyat olarak böyle.

Müdavim Üye
    e serbest meslek makbuzu gib portal dan kesilmiyor mu? mecburen firmalar la mı anlaşmamız gerekir?

Müdavim Üye
    GİB'ten kesmek için de entegratör firma ile de e-imza almanız gerekiyor.Yani her şartta almak lazım

Üye
    Alıntı yildizomer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GİB'ten kesmek için de entegratör firma ile de e-imza almanız gerekiyor.Yani her şartta almak lazım
    E-imza yı zaten alacağız da faturayı nerden keseceğiz o noktaya bende takıldım illaki özel entegratörle mi gib den olmuyor mu ücretsiz.

Müdavim Üye bybaspinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bana Her Yer Türkiye
    İsteyen gib (portal) den, isteyen entegratörler vasıtasıyla düzenleye bilir...
    Davalı ben davacı ben... Yorgunum bu celselerdennn...!

Bu Konu için Etiketler