Sayfa 5 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ücretsiz İzin Desteği Müracaatı Yarın (4 Mayıs) Son!

Yeni Üye
    ücretsiz izinde 7 günlük süre uyguluyor musunuz arkadaşlar çoğu kişi uygulanacak demiş iyi akşamlar.

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    3 mayıstan sonra ücretsiz izne başvuru yapıpta onaylanan varmıdır arakadaşlar, nisan APHB son gününe kadar bekleyecekmiyiz
    Yetenekli olanlar oyun kazanır, ekip çalışması ve zeka ise ŞAMPİYONLUK.

Müdavim Üye
    Bence beklemenize gerek yok.Ücretsiz izin desteğinde bir şart yok her türlü onaylanacaktır.Bildirgenizi yapabilirsiniz.

Kıdemli Üye
    arkadaşlar şimdi nisan ayı ücretsiz izin girişini 3 mayısa kadar yaptık bitirdik mayıs ayına ait ücretsiz girişimizi ne zamana kadar yapmamız gerekiyor ay bittiği gibi yine 3 hazirana kadarmı yoksa şimdiden yapsak oluyormu tşkler

Müdavim Üye
    Nereden
    BURSA
    Mayıs ayı ücretsiz izin girişlerini yine 3 hazirana kadar mı sisteme gireceğiz bilgisi olan var mı?
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul
    evet 3 hazirana kadar girilmesi lazım,kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Kıdemli Üye
    30 gün mü yoksa 31 gün mü giriş yapılacak?

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul
    sayın kadirlioğlu günlerdir bu konuyu tartışıyoruz ve bir arpa boyu mesafe katedemiyoruz bunun sebebide hantal ve işbirliği içinde olmayan devlet kurumlarıdır sgk ve işkur,neyse ben pazartesi bu girişi yaptıracağım muhasebedeki arkadaşlara şirketlerde eğer sgk sitemi üzerinden girildiği için mayıs ayına 31 gün girilebiliyorsa 31 gün olarak girdireceğim çünkü doğrusu budur ama işkur nasıl anlar beni alakadar etmez o 30 anlasın ona göre işlem yapsın,onların düzeltmediği işi ben nasıl düzelteceğim şaka gibi zaytung bile değil ötesi bence,kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Kıdemli Üye
    Alıntı kadirdiloglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 gün mü yoksa 31 gün mü giriş yapılacak?
    ismmmo mali sözlük

Tarih : 28.05.2020
    Soru :
    Merhaba sayin danisman kolay gelsin iyi calismalar. Pandemi ücretsiz izin basvurusu icin mayis donemi 30 gun mu yoksa 31 gün olarak mi sisteme girecegiz. Simdiden tesekkurler...

Cevap :
    Mayıs ayı için 31 işaretleyebilirsiniz.

Kıdemli Üye
    Alıntı hadisat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın kadirlioğlu günlerdir bu konuyu tartışıyoruz ve bir arpa boyu mesafe katedemiyoruz bunun sebebide hantal ve işbirliği içinde olmayan devlet kurumlarıdır sgk ve işkur,neyse ben pazartesi bu girişi yaptıracağım muhasebedeki arkadaşlara şirketlerde eğer sgk sitemi üzerinden girildiği için mayıs ayına 31 gün girilebiliyorsa 31 gün olarak girdireceğim çünkü doğrusu budur ama işkur nasıl anlar beni alakadar etmez o 30 anlasın ona göre işlem yapsın,onların düzeltmediği işi ben nasıl düzelteceğim şaka gibi zaytung bile değil ötesi bence,kolay gelsin.

luca xml dosyası 31 gün hazırlayıp sisteme yükledim 30 olarak yükledi. sonrasında sistemden 31 olarak güncelledim.