Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KÇÖ - İşsizlik Ödeneği Yeni Bitenler

Müdavim Üye
    Nereden
    Muğla

KÇÖ - İşsizlik Ödeneği Yeni Bitenler

Değeli üstadlar,

KÇÖ sonuçları gelmeye başladı. Birşey dikkatimi çekiyor, aynı firmada 1 kişiye çıkıyor, diğerine çıkmıyor (ya da biraz daha beklemesi mi gerek bilmiyorum)

Acaba işsizlik maaşı yeni biten kişiler için KÇÖ çıkmıyor mu? Yani işsizlik ödeneği yeni aldın, şimdi sana KÇÖ yok mu deniyor?

Teşekkür ederim.
    Onlar(Atatürkçüler), memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben onların rüyasını temsil ediyorum. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Kıdemli Üye
    KÇÖ alınan süre ileride alınacak işsizlik ödeneği süresinden düşeceği için, önceden alınan işsizlik ödeneği ile ilişkilendiriliyor olabileceğini zannetmiyorum. Birine çıkıyor birine çıkmıyor demişsiniz, diğer işçi şartları taşımıyor olabilir mi?
    İşkur sistemine yeni bir form eklemiş, burada ödenekten faydalanan/faydalanamayan işçilerin listesi yer alacak ve kabul edilmeyenler için "nedeni" belirtilecek.
    "Kısa Çalışma Ödeneği Sonuç Bilgisi Raporu" yalnız her firmada form aktif değil.

Müdavim Üye
    Nereden
    Muğla
    Arkadaşımızın şartları tutuyor. İşkur sisteminden kabul edilmeme nedeni olarak "Öncesinde hak sahipliği taşıyan bir bildirge yoktur ve tek başına hak sahipliği sağlayamaz" yazıyormuş. Bu ne demek bilen var mı üstadlar?

Teşekkür ederim.
    Onlar(Atatürkçüler), memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben onların rüyasını temsil ediyorum. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yeni Üye
    Bizde de ilginçlikler ortaya çıkmaya başladı , 450 günü tutmayan personellere kçö çıkmış , aynı tarihte giren 2 personel var bir tanesi şartları taşıyor ama şartları taşımayan personele çıkmış..Arıyoruz biz yapmıyoruz ki sgk kayıtlarından alıyor deniyor....

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ SONUÇ LİSTESİ'nde
    2 personelden 1kişi STATU HAKETMEMİŞ, diğer kişi STATU KÇÖ HAKETMİŞ, şeklinde yanıt geldi.
    Diğer kişi de normal koşulda sağlıyordu ama kabul edilmemiş.

Mart ayında 27 Kodunda gösterdim, şimdi kabul edilmediği için tekrardan düzeltme. Verene kadar göbeğimiz çatladı şimdi tekrardan sar başa
    Yetenekli olanlar oyun kazanır, ekip çalışması ve zeka ise ŞAMPİYONLUK.