Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SM-SMMM Sözleşmesi Damga Vergileri İçin..

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

SM-SMMM Sözleşmesi Damga Vergileri İçin Bir Çalışma!

Değerli Meslektaşlarım,

Hem hatırlatmak hemde çalışmayı paylaşmak için konu başlığını açtım. Bildiğiniz üzere sözleşmesiz iş kabul edilememektedir.

Buradan hareket ile Damga Vergileri sözleşme tarihinden itibaren 15 gün içinde hem beyan edilecek, hemde ödenecektir.

Aşağıya adresini verdiğim excel çalışmasını belki kullanmak isteyen meslektaşlarım olabilir.

https://www.mustafagulsen.com.tr/dow...dir.asp?id=162

Saygılarımla,
    Mustafa GÜLŞENEdited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye

Mustafa Bey çalışmanız için teşekkür ederim.

İlgili formda hızlı giriş bölümü tek satırdan oluşturulmuş ilave satır eklemek istediğimizde korumaşifresini bilmediğimizden dolayı satır ilavesi yapamıyoruz. Yarın itibariyle fiyatlarda anlaşıp sözleşme yenilediğim mükelleflerimle ilgili beyanname vermem gerekiyor. Her sozleşmeyi ayri satırda girmemiz gerekir diye düsünüyorum bu konuda yardımcı olursaniz sevinirim.

Saygılarımla,

Nihat Akgün

SMMM

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Sayın Akgün,

Aslında bu beyannameyiher bir müşteri için düşünmüştüm. Yani 60 müşteriniz var ise her birine beyanname yapmayı biraz daha kolaylaştırmayı hedefledim.

Tabi kendi adınıza beyan etmek mümkündür. Bunuda düşündüğümden beyannamenin "DV1" ve "DV2" sayfalarında her heangibir koruma yoktur. Yani kullanıcı isterse direk beyanname üzerinede veri girebilir.

Bunun yanında bazen kendinize göre hızlı giriş sayfası daoluşturmak için "ekle" menüsünde "çalışma sayfası" nı seçiniz.

Eğer hala sorun var iseburada paylaşmanızı rica ediyorum.
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.