Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 27103 yerine 17103 hatası

Müdavim Üye
    Nereden
    Muğla

27103 yerine 17103 hatası

Üstadlar merhaba,

Sizlere önemli bir konuda danışmam gerekiyor. Yazılım firmamız geçen yıl 27103 sayılı kanundan faydalanarak teşvik alageliyordu. Fakat geçen ay tekrar 27103 kodu ile bildirecekken, 17103'den gönderebilirsiniz diye uyarı verdi. Tabii personeller sisteme 27103'den kayıtlı olduğu için 17103'den veremedim. SGK'ya sorduğumda siz teşviksiz gönderin biz düzeltmeye çalışalım dediler ve Ankara'ya mail attilar. Ama halen bir sonuç çıkmadı.

Şirket hep yazılım firmasıydı ve hiç değişmedi bu. Nace kodu hep aynı yani. Sistemde 27103 çıkınca ben de bu koddan verdim hep. Fakat sistemleri tam zamanında (!) durumu düzeltmeye kalkıyor ve mağduriyet yaratıyor. Sizlere 2 sorum şöyle:

1. Bu durumda 27103 veya 17103 den teşviklere devam etmem için ne yapmam gerek?
    2. 17103 yerine 27103 den faydalandığım için geçmiş teşviklerim yanar mı?

Teşekkür ederim.
    Onlar(Atatürkçüler), memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben onların rüyasını temsil ediyorum. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    27103 teşvikli onay yapmaya çalıştığımda hata mesajı veriyor sanırım sorun sistemsel, öyle olmasa bile teşvik şartlarında sorun olmadıktan sonra sıkıntı yaşamazsınız
    baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş