Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 Meslektaşımız Virüs ten hayatını kaybetti

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM

3 Meslektaşımız Virüs ten hayatını kaybetti

Meslektaşımız Yavuz KUL'un Yakalandığı Corona Virüsü nedeniyle vefat ettigi bilgisini üzüntü içerisinde almış Bulunmaktayız
    Corona Virüsünden Kaybettigimiz İlk Meslektaşımız #Yavuz_Kul'a Allah'tan Rahmet, Ailesine ve Camiamıza Başsağlığı Diliyoruz (Serkan Atasoy)

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

LÜTFEN artık Hayatımıza değer verelim bu konuda kendine değer vermeyen ilk sıradaki meslek sanırım biziz..

Sırf firma nın işçi çıkış işlemi için büro açan kısmi ödenek başvurusu için büro açan muhasebe büroları var yapmayın kendinize acımıyorsanız Elemanların hayatına saygı gösterin.. (
    ..........

Moderatör
    Nereden
    İstanbul
    Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
    Konu DUMANLI tarafından (06.Nisan.2020 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.

Müdavim Üye
    Nereden
    Türkiye
    Allah rahmet eylesin, Rabbim geride kalanlara sabrı cemil nasip etsin. Amin.
    Malum, dünyaya geliş nedenimiz imtihan. Şu anki olaylarda imtihan. Gönül ister ki bu imtihanı herkes kazansın. Ama bu imtihanı bazılarımız kazanacak, bazılarımız ise kaybedecek maalesef. Rabbim, imtihanı kazananlardan, bu olaylardan ibret alanlardan eylesin. Amin.
    "Doğru kararlar tecrübeden gelir; ama tecrübe kötü kararlardan oluşur."

Müdavim Üye zaferongun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Allah rahmet eylesin. Çok Üzüldüm.

Yaptığımız iş itibarıyla çok büyük tehlike altında olduğumuz bir kez daha ortaya çıktı. Bu virüs çok hızlı yayılıyor ve durum daha da vahim olacak gibi, Rabbim herkesi korusun.

Mücbir sebep kapsamına girmeyen firmalarımız var, beyanlarını hazırlamak zorundayız; mükellef ile muhatap olmak ve evraklar ile temas etmek zorundayız.

Böyle bir zulüm olabilir mi? Çoluk çocuğumuz var, biz canımızı pazarda mı bulduk?

Lütfen Cimer üzerinden Maliye Bakanlığına, tüm sektörlerdeki beyanların ertelenmesi için başvuru yapalım...
    SMMM Zafer ONGUN

Kıdemli Üye
    Nereden
    İzmir
    Allah rahmet eylesin. Virüsten ölmedi ama benimde üniversitede okurken yanında çalışmaya başladığım , stajımı tamamlayarak mali müşavir olduğum büromu açıncaya kadar yanında çalıştığım meslektaşımız Osman Erdem Gülmüş bugün vefat etti. Öyle işte tarifsiz duygular içindeyim. Mekanı cennet olsun.
    SUREYYA

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul
    Allah (cc) rahmet eylesin mekanları cennet olsun, arkadaşlar lütfen maliye bakanlığına, sgk'ya ,türmoba ve odalara mail atalım ve ertelenmeyen beyan ve bildirimlerinde ertelenmesini isteyelim eğer bizlere bugünlerde yardımcı olmayacaksa türmob ve odalar ne zaman yardımcı olacaklar lütfen mail atalım,kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul
    ya arkadaşlar ne bahtsız bir meslekmiş bu meslek ne sahipsiz bir meslekmiş bu meslek ve bende yıllarca burada herkese bu meslek çok güzel yerlere gelecek diye herkesi bu mesleği sevmeye ve yapmaya davet ettim ne kadar yanlış yapmışım ve sanki herkezi kandırmışım gibi geliyor içime ve üzülüyorum,kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    Maalesef Türmob yayınından sonra İstanbul da Mehmet Erdoğan ve Ankara da Haluk tözüm olmak üzere toplam sayımız 3 e çıkmıştır Allah rahmet eylesin

Moderatör
    Nereden
    İstanbul
    Sayın Hadisat
    Evet mesleğin bahtsızlığı, kamu kurumları, örgütlerimiz ve birtakım müşteriler tarafından kadir kıymet bilinmezliği bir tarafa bugün bir başka acı olaya şahit oldum. Bu meslek aynı zamanda meslektaşlarının birbirini anlayamadığı, dayanışma ve vefanın olmadığı bir meslek.
    Bakın şu ana kadar yaklaşık 700 kişi bu mesajı okudu ama sadece 5 ( YAZIYLA BEŞ ) kişi üzüntü ve başsağlığını bildirdi. Bu da meslektaşın vefatının üzüntüsünü çoğaltmaktadır. Biz bu kadar mı vefasız ve duyarsız olduk anlamak mümkün değil. Evet kabul ediyorum herkesin sıkıntısı büyük herkes çok zor şartlarda işini yapmaya çalışıyor. Ama iki kelime ile başsağlığı veya üzüntü belirtmek o kadar mı zor. Burada sorusunu sorup defalarca cevap var mı diye kontrol eden hatta cevap yazılmayınca sitem eden, ajitasyon yapan yüzlerce binlerce mesaj hatırlıyorum. Demek ki işimiz düşünce bu foruma ve meslektaşa ihtiyaç var işimiz yoksa başkasına ne olursa olsun görmedim duymadım bilmiyorum. Gerçekten çok yazık.... O nedenle ben de size katılıyorum meslek her yönden dibe vurdu geri çıkar mı umutsuzum.
    Konu DUMANLI tarafından (08.Nisan.2020 Saat 23:46 ) değiştirilmiştir.

Müdavim Üye
    Nereden
    SAMSUN
    Alıntı suclu_yum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meslektaşımız Yavuz KUL'un Yakalandığı Corona Virüsü nedeniyle vefat ettigi bilgisini üzüntü içerisinde almış Bulunmaktayız
    Corona Virüsünden Kaybettigimiz İlk Meslektaşımız #Yavuz_Kul'a Allah'tan Rahmet, Ailesine ve Camiamıza Başsağlığı Diliyoruz (Serkan Atasoy)

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

LÜTFEN artık Hayatımıza değer verelim bu konuda kendine değer vermeyen ilk sıradaki meslek sanırım biziz..

Sırf firma nın işçi çıkış işlemi için büro açan kısmi ödenek başvurusu için büro açan muhasebe büroları var yapmayın kendinize acımıyorsanız Elemanların hayatına saygı gösterin.. (
    allah rahmet eylesin allah yakınlarına sabır versin. çok acı.
    Hiçbir iyilik cezasız kalmaz.