Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kurumlar Vergisi Ertelendimi?

Üye
    Nereden
    İŞÇİ
    Turmob yada herhangi bir sitede uzama için talep vs göremedim : ((( talep de bulunmuştur.... inşallah.....

Müdavim Üye
    https://www.muhasebeweb.com/Gecici-V...enmesi-6013599

Talepte bulunmuş. Fakat devletin hantallığı sebebi ile yakın zamanda bir açıklanma beklenmiyor. Yüzlerce muhasebeci ölünce açıklarlar.

Yeni Üye
    evet haklısınız ölunce ertelerler belkı lanet olsun boyle sısteme

Üye
    Mükellef yok evrak istiyorsun çıkamam ben diyor, bankacı yok banka kapalı ekstre alamıyorsun elemanlar gözüne bakıyor izin versede gitsek diye bu ortamda çalışmaya korkuyor nasıl yapılacak Kurumlar Vergisi anlamıyorum.

Moderatör
    Nereden
    İstanbul
    Esasen Kurumlar vergisinin ertelenmesinde devletin hiç kaybı yok. Geçici vergi ile vergiler ödendi ço kaz mükellefte istisna vs için farklılıklar olabilir. Bence ertelenir ama ayın20-25 i civarında açıklarlar.

Üye
    Nereden
    Akt
    Personel yok herkes haklı olarak canının derdine düştü! Kurumların mutlaka uzatılması gerekiyor.! Bir duyumu olan veya öngörüsü olan mutlaka yazsın lütfen. Bu şekilde sağlıklı beyanname verme şansımız yok

Üye
    Nereden
    İŞÇİ
    Turmob u aradım talep edilmiş dediler sonra da... sonuç için bizi sosyal medyadan takip edin dedi.....

Müdavim Üye &yavuz& - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    KONYA
    ÜSTADLAR, TÜRMOB'un Sitesinde 09.04.2020 / 95-1 ÖZEL SİRKÜLER'e bahsedilen konularda giren bir şey yok. TÜRMOB Talebte geç kaldı şu durumda. Umarım KURUMLAR, BERATLAR VE SANAYİ SİCİLLERDE, GEÇİCİ VERGİLERDE uzatılır ve bu uzatma işlemi ayın 15 i geçmeden bizlere bildirilir. Sabırla bekliyoruz.
    Halk İçinde Muteber Bir Nesne Yok Devlet Gibi, Olmaya Devlet Cihanda Bir Nefes Sıhhat Gibi. KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN

Müdavim Üye
    Bankalar ekstre veremiyor. Bölgemizdeki 3 banka şubesi kapatıldı, personeller karantinada.

Ekstre alamazsak kapanışları yapamayız, kurumları nasıl vereceğiz belirsiz.

Üye
    Artık uzatma mecbur oldu herkesin evden çalışma imkanı yok,insanları eve bağlayıp sonra da neden yetişmedi diyemez kimse.Bir aydır hastalığın psikolojik tahribatı cabası.