Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MuhSgk

Üye
    büyük şirketlere giriş yapan sigortalı personeller var girişlerde mart sigorta dökümü isteniyor dünden beri fabrikaya giriş yapamayan kamyon şoförleri var geceyi kamyonda geçiren servis otobüslerim var mart ssk ödemeleri olmadan şirketten hak ediş alamayan muhsgk geçildiyse ay 1 dedimi aktif olacak yada uzadı diye açıklama yapılacak lafa geldimi muz cumhuriyetimi derler 1 temmuza uzadıysa çıkın söyleyin kimse bir şey bilmiyor

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    defter beyan sisteminde sgk lı işçisi olanlar için uyarı mesajı verilmiş.sadece stopaj bildirimini alıyor tahakkuklarıda kesiyor.sanırım ssk prim hizmetleri yine v2den bildirmeye devam edecez.
    Canı yanan sabretsin,canı yakanda yanacağı günü beklesin...

Üye
    Alıntı yengech06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    defter beyan sisteminde sgk lı işçisi olanlar için uyarı mesajı verilmiş.sadece stopaj bildirimini alıyor tahakkuklarıda kesiyor.sanırım ssk prim hizmetleri yine v2den bildirmeye devam edecez.
    189 u aradım 28 dakika bekledikten sonra ilerki günlerde düzelecek dediler 1 nisan da yeni güncellemle yapılmış o versiyon ile gönderdim.yok.sistemsel bir sorunumuz var dediler.o düzeldiğinde verirsiniz dedi.bakalım ne olacak .

Yeni Üye
    Nereden
    ÜSKÜDAR / İSTANBUL
    bence sgk lar uzamaz arkadaşlar sgk ya bildirge vermeyi deniyorum almıyor muhsgk dan göndermeye alışıyorum defter beyan sisteminden sgk kısmı pasif. Benim kanaatimce sgk yı ertelemezler çünkü işler çok karışır düşünün TEMMUZ ayında muhsgk verdiğinzi işten çıkan işe giren raporlu işsizlik ödeneceği alacak olanalr vs hep sorun olur zannetmiyorum....

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    var olan tasilat ve beyanı kaybetmek istemiyorlarsa bu işi uzatırlar

güncelleme ile bu sorun aşamazlar
    tarkan1138

Müdavim Üye gunduzmuhasebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    SMMM
    bu muhtasar sgk denen zamazingoyu ertelemezlermi
    Kendini Bil Kendini

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA
    KAYNAK
    https://www.mustafagulsen.com/2020/0...k-erteleniyor/
    MUHSGK Erteleniyor (Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi)

Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesine geçiş 1 Temmuz 2020 tarihine erteleniyor.

Pilot iller hariç MUHSGK’ya geçiş 1 Temmuz 2020 tarihine erteleniyor.

Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayraktar Apara tv kanalında canlı yayında açıkladı. Konuya ilişkin tebliğ hazırlandı ancak, henüz resmi gazetede yayımlanmadı.
    Dostluk ve Para Su ile Zeytinyağ gibidir.(Don Antobelli) Hangisinin Zeytinyağı olduğuna kişin karakteri karar verir.(Y.K)

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Bunu 31 marta açıklasanıza. milleti kanser edip öyle açıklamak .hangi mantığa sığar amaç ne bilen söylesin.
    Daima bir bilen vardır..

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    ulan ssk sana ne oluyor.aha e beyanname muhtasarı acmıs onaylıyoruz.acsana sende v2 belasınıda millet işini halledip evine kafası rahatlasın.
    Canı yanan sabretsin,canı yakanda yanacağı günü beklesin...

Üye
    nisan 3 oldu cumartesi pazar girecek araya ssk sistemini aktif hala getiremiyor şaka gibi ödeme alınacak mart bildirgesi getir diyorlar onay yapamıyorum 2 gündür aramadığım yazmadığım yer kalmadı yazıklar olsun diyorum görevini yapamayan masa başı müdürü amiri çalışanı kim varsa ve bunlara adı BAKAN olan ve gerçekten bakmakla yetinen sayın bakana da yazıklar olsun diyorum