Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ANKARA SMMM Odası Başkanına yapılanları kınıyoruz

Kıdemli Üye
    Mesleki sorumluluk sigortaları virüs salgını kapsam dışında dese ne yapacağız.99 depreminde birinin mağazası yıkıldı,o zamanlar deprem klozu sigorta poliçesinde yok diye,sigorta zararı karşılamadı.Masa başında tamam gebereyim tamam da ,yaşlı annem beyanname yapılmama cezalarını nasıl ödeyecek.Aman bankaya gelme,aman daireye gelme.Muhasebecinin yetim çocuğuna da mirasçı diye cezayı yüklerler.

Türmob napıyor bu arada?

Müdavim Üye
    denilecek çok şey var ama ama
    lanetliyorum

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA
    Sayın Başkan 3-5 kişi mi gittiniz oraya, haber vereydiniz bizlerde gelseydik, 3-5 kişiyle olmaz bu iş 2-3 bin kişi olaydık "bunuda alın bunuda alın" demeye cesaret edemezlerdi. Yazıklar olsun.
    Dostluk ve Para Su ile Zeytinyağ gibidir.(Don Antobelli) Hangisinin Zeytinyağı olduğuna kişin karakteri karar verir.(Y.K)

Üye
    Nereden
    İŞÇİ
    Bu saat oldu sosyal medya vs yine sonuç çıkmadı bu meslek ne hale geliyor..... gelecek nasıl olur ..... Her zamanki gibi kısa cevaplar..... Hayırlısı......

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    Bu kadar örgütsüz, sahipsiz, dayanışmasız bir meslek yoktur herhalde. Belediye simit tezgahı kaldırsa işportacılar ortalığı birbirine katar, esnaf müdahale eder.
    Mali müşavir oda başkanını karga tulumba götürüyorlar, ses yok. Diğer oda başkanları ne yapıyor, koltukta ayak sallamaktan başka acaba?
    Ay sonu gelse de huzur hakkım yatsa, huzursuz oldum diye geri sayım da yapıyorlar şimdi, haklarını yemeyeyim!

Çatı örgüt desen, laf etmeye değmez. Çöp. Hakkım varsa ahirette iki elim yakalarındadır, hakkımı da helal etmiyorum.

30 yıldır İstanbul oda başkanını değiştiremeyen, mahkeme kararı ile iptal olan nispi aidatı kuzu kuzu ödeyen bizden, sadece klavye tuşu sesi çıkıyor, başka da ses çıkmıyor.
    Şimdi hepimiz kınar, bir söylenip, çık çık çık yapar sonra işlerimize döner, böyle devam ederiz. Çok zaman kaybetmeden çalışın, çalışın...

Üye
    Merhaba,
    Sevgili meslektaşlarım ülkemizdeki bilmem kaç odadan bir tanesinin başında gerçekten bir "başkan" olduğuna ilk defa şahit oluyorum. Temsilcisi olduğu insanların sesini, karşısında kendisini muhatap kabul edip dinleyecek birini bulamadığı için muhtemelen, bu şekilde duyurmaya çalıştı ve gördüğüm kadarıyla bunu son derece nezaketle yaptı. Ben kendi kısık sesimle kendisine teşekkür ediyorum.Sağlıcakla kalın..

Yeni Üye
    sabah 6 gibiydi kalktım hemen haberleri açtım ve vaka sayısını görünce tamam ertelenir herhalde artık dedim
    bilakis gözaltı geldi ilerleyen saatlerde ve hala çalışıyorum
    çok basit bir erteleme kararı bu kadar zor mu
    allah yardımcımız olsun

Müdavim Üye &yavuz& - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    KONYA
    Maaşallah diyorum ankara smmmo başkani için... Diğerleri için de yaziklar olsun, başka bir şey diyemiyorum...
    Halk İçinde Muteber Bir Nesne Yok Devlet Gibi, Olmaya Devlet Cihanda Bir Nefes Sıhhat Gibi. KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN

Üye
    Sayın oda başkanımı tebrik ediyorum. Türmob denen ne olduğu belli olmayan şeyi de kınıyorum. Ödediğim aidatlardan aldıklarını da helal etmiyorum etmeyeceğim.