Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: virüs

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    dünkü gib açıklamasından sonra insanın aklına geliyor, maliye çalışanları kadar bizim de sağlımız önemli olması gerekir, 10 nisan kadar vergi dairelerine birebir temas engelleniyor kimse herhangi bir işlem için vergi dairelerine gidemeyecek, internet posta yoluyla işlemini gerçekleştirecek ama biz ellenmiş virüs olma ihtimali olabilecek evrak ve gelen gidenle haşır neşir olacağız çünkü beyannameler verilecek kimseyle görüşmeden evrak almadan beyanname kendiğilinden olmadığına göre

Müdavim Üye
    Virüsün tüm ülkeye yayılacağı belli oldu. Vaka sayısı 359 yükseldi. 10 güne kadar 3000 rakamını bulur veya geçer. Bu durumda Türkiye'nin çoğu enjekte olup bu hastalığı kapacak. Özellikle muhasebecilerde bu oran neredeyse % 99 kesin bulur. Ben kronik kalp yetmezliği hastalığı dolayısı ile insanlarla vedalaşmaya helalleşmeye başladım. Ne kadar benzetmek doğru veya yanlış bilmiyorum. Kendimi savaşta terk edilmiş bir kişi olarak görüyorum.

Bu forumda isimlerini bile unuttum. Birkaç meslektaşımızın arkadaşımızın, yazdığı yazılardan anladığım kadarı ile bana kırgınlığı olabilir. Ben onlara kırgın değilim. Benim yapımda insanları kırmak üzmek olmamıştır. O kadar günahımız arasında belki öte dünyaya getirebileceğim en iyi olay kalp kırmamaya özen gösterdim. Bilerek veya bilmeyerek kalbini kırdığım insanlar var ise özür dilerim. Hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun. Kendinize iyi bakın..

Kıdemli Üye
    Turizm bakanı turizm sirketi sahibi ve her ne hikmetse ulasimda kdv orani düşürülüyor.konut kredisi düşürülüyor.bu şekilde virusle etkin mucadele ediliyor.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İzmir
    Sevgili GİB bana ödeme emri gönderdi (mahsup talebimde var tabiki)
    SUREYYA

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    sayın karce yazdıklarınızdan dolayı sizin adınıza üzüldüm
    Rabbim şifa versin bu mübarek günde
    sizin durumunuzda meslektaşlarımız olduğu gibi
    gelecekte sizin durumunuza düşecek adaylarız hepimiz
    bu gibi hastalıklar neticede hep sıkıntı üzüntü stres kaynaklı
    hemen ümitsizliğe kapılıp kendinizi daha fazla yıpratmayın.
    sizin kronik hastalığınız var diye illa ki sizde virüsü heran kapacaksınız hissine kapılmayın.
    neticede hepimizin nefesleri sayılı.
    helalleşmek güzel birşey tabiki ama Müslüman hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmaz.
    siz ve bizler mutlaka çok zor günler geçirdik her anlamda ama bugünlerde geçecektir.
    çevrenizde size bu sıkıntılı günlerde yardımcı olacak birileri vardır.
    hangi şehirdesiniz bilmiyorum.
    yardımımız dokunacak bir konu varsa mesleki dayanışma günü bugün bence
    istanbuldaysanız bir fayda dokunursa yardımcı olmak isterim başka meslektaşlarımda yardım etme düşüncesi içinde olabilir.
    hepimiz zor günler geçiriyoruz ancak sizin durumunuz sağlığınızdaki sorunlar nedeniyle kendinizi çok daha üzüyor sıkılıyorsunuz
    odalardan devletten hayır yok bize
    biz kendi sorunlarımızı kendimiz çözmeye alışmış kişileriz.
    dediğim gibi istanbuldaysanız yardım edebileceğim bişey varsa ben hazırım
    başka bir ildeyseniz.size yardımcı olacak arkadaşlarımızın olacağına eminim
    empati yapmak gerek dediğim gibi hepimiz adayız
    gün dayanışma günü arkadaşlar.sayın karceye destek olabileceğimiz bişeyler varsa
    bir el atın.arkadaşlar

Müdavim Üye
    Alıntı süreyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili GİB bana ödeme emri gönderdi (mahsup talebimde var tabiki)
    evet maalesef ödeme emrini vadeye göre ayarlayıp otomatik olarak sistem gönderiyor mahsuplumu mahsupsuzmu hiç bakmıyor takip servisi.Ben bu tür durumlarda olalar için interaktiften mahsup dilekçesinide ekleyerek gönderiyorum ne olur ne olmaz

Müdavim Üye
    Alıntı NADİR YILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın karce yazdıklarınızdan dolayı sizin adınıza üzüldümRabbim şifa versin bu mübarek gündesizin durumunuzda meslektaşlarımız olduğu gibigelecekte sizin durumunuza düşecek adaylarız hepimizbu gibi hastalıklar neticede hep sıkıntı üzüntü stres kaynaklıhemen ümitsizliğe kapılıp kendinizi daha fazla yıpratmayın.sizin kronik hastalığınız var diye illa ki sizde virüsü heran kapacaksınız hissine kapılmayın.neticede hepimizin nefesleri sayılı.helalleşmek güzel birşey tabiki ama Müslüman hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmaz.siz ve bizler mutlaka çok zor günler geçirdik her anlamda ama bugünlerde geçecektir.çevrenizde size bu sıkıntılı günlerde yardımcı olacak birileri vardır.hangi şehirdesiniz bilmiyorum.yardımımız dokunacak bir konu varsa mesleki dayanışma günü bugün benceistanbuldaysanız bir fayda dokunursa yardımcı olmak isterim başka meslektaşlarımda yardım etme düşüncesi içinde olabilir.hepimiz zor günler geçiriyoruz ancak sizin durumunuz sağlığınızdaki sorunlar nedeniyle kendinizi çok daha üzüyor sıkılıyorsunuzodalardan devletten hayır yok bizebiz kendi sorunlarımızı kendimiz çözmeye alışmış kişileriz.dediğim gibi istanbuldaysanız yardım edebileceğim bişey varsa ben hazırımbaşka bir ildeyseniz.size yardımcı olacak arkadaşlarımızın olacağına eminimempati yapmak gerek dediğim gibi hepimiz adayızgün dayanışma günü arkadaşlar.sayın karceye destek olabileceğimiz bişeyler varsabir el atın.arkadaşlar
    Evet sayın karce arkadaşımız forumdan tandığım kadarıyla yardımsever ve kimseyi üzmek istemeyen bir arkadaşımız abimiz.Allah şifa versin rabbimin her kul için belirlediği bir vade vardır ne öncesinde gider ne sonrasında takdiri ilahidir.Ümitsiz olmamak lazım.Hayata her daim tutunmak mutlu olmaya çalışmamamız lazım heleki bugünlerde.Tabi ki elimizden birşey gelen varsa yapmak isteriz.hiçbirşey yapamazsak bile dua ederiz.Dualar müşterektir.Rabbim seni çoluk çocuğuna bağışlasın hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin.

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    En sonunda bu meslek çalışanlarını da Bakanlık önünde zincirle bağlattılar. Utanması gereken kendilerini oraya bağlayanlar değil,buna sebep olanlardır.
    Bu dünyanın sorunu fakirler doyduğunda değil, zenginler doyduğunda bitecek.

Müdavim Üye
    Alıntı qzans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En sonunda bu meslek çalışanlarını da Bakanlık önünde zincirle bağlattılar. Utanması gereken kendilerini oraya bağlayanlar değil,buna sebep olanlardır.
    Gözaltına alınanlarda var diye okudum https://twitter.com/muhasebeburosu

Müdavim Üye
    Sayın Nadir Yıldız teşekkür ederim sağolun. Hiçbirşeye ihtiyacım yok. Duanız yeter. Ben Bolu'dayım. Stresten ötürü yakalandığım kalp krizi nedeni ile % 78 oranında kalp yetmezliğim var. Ben hastalığımı biliyorum. Doktorlarla artık bir arkadaş olduk. Doktorların dediği sen bu hastalığa yakalanır isen yaşama şansın yok diyorlar. Yurtdışında olan kardeşim ile herkesle helalleşmeye başladım. Bana yapabileceğiniz en büyük iyilik hakkınızı helal etmeniz ve dua etmenizdir. Tekrar hepinize teşekkür ederim. Ben bu forumda çok şey öğrendim.Bilgilendim. Sizlerin sayenizde cezalardan kurtuldum. Sorularıma cevap bulup ferahladım. Mutlu oldum. Allah hepinizi mutlu etsin. Allah hepinizden razı olsun.