Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşkazası bildirim

Üye

İşkazası bildirim

Merhaba,
    Değerli bilgilerinize ihtiyacım var. Çalışanımız belim ağrıyor diye şubat başında 3 gün istirahat aldı. Şimdi tesadüfen fark ettim sistemde işkazası olarak kayıtlı olduğunu. Henüz şubat bildirgemi vermedim. Bildirgemi nasıl düzenlemeliyim? Ekrandan raporu süresi geçtiği halde onaylamadım. 3 günlük işkazası bildirim süresi zaten geçti.
    Aylık bildirgede eksik gün bildirecek miyim ?
    Teşvikten faydalanmamı engelleyecek mi ?
    Şimdiden değerli bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Alıntı cerez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Değerli bilgilerinize ihtiyacım var. Çalışanımız belim ağrıyor diye şubat başında 3 gün istirahat aldı. Şimdi tesadüfen fark ettim sistemde işkazası olarak kayıtlı olduğunu. Henüz şubat bildirgemi vermedim. Bildirgemi nasıl düzenlemeliyim? Ekrandan raporu süresi geçtiği halde onaylamadım. 3 günlük işkazası bildirim süresi zaten geçti.
    Aylık bildirgede eksik gün bildirecek miyim ?
    Teşvikten faydalanmamı engelleyecek mi ?
    Şimdiden değerli bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.
    valla iş kazası işi sakat ceza kesin gelir bildirim olmadı diye
    bence 3 gün eksik gösterin raporu sistemden onaylayın şu an bildirseniz cezayı yiyeceksiniz o yüzden kurum kesse daha mı karlı olursunuz bilemedim isterseniz sgk ya gidip bizzat sorun teşvikler konusunda bir fikrim yok

böyle pisi pisine olan şeylere o kadar çok acıyorum ki anlatamam Allah yardımcınız olsun kıkıntı bizim iş hep sıkıntı

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkiye
    İş kazalarında raporun başladığı günü de çalıştı şeklinde bildirmenizi tavsiye ederim. Yarın bir gün bu sefer 1 gün için ek bildirge isterler durduk yerde ilave prim ve cezaya maruz kalmayın.

Üye
    Teşekkürler arkadaşlar . Demekki raporun detayınada bakmak lazımmış. Nerde hasta oldun ? İşterindeyken tık diye işkazası yazmışlar . 3 gün raporluydu 3 gün prim kesmeyeyim istirahatli olarak çalışmamıştır kutucuğunu işaretleyeyim diyorum.
    Ceza tebliğ edilmedi raporu onaylasam mı ? İşkazası bildirimi yapsam mı bilemedim ?

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    ya bizimde bir müşteriye 4 gün rapor bildirmemişsiz 1379 lira ceza şaka bunlar ya rapor gelmemiş nerden görecez ekrana düşmemiş hayatları dümen yalan HARAM ZIKKIM OLSUN

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Alıntı cerez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşlar . Demekki raporun detayınada bakmak lazımmış. Nerde hasta oldun ? İşterindeyken tık diye işkazası yazmışlar . 3 gün raporluydu 3 gün prim kesmeyeyim istirahatli olarak çalışmamıştır kutucuğunu işaretleyeyim diyorum.
    Ceza tebliğ edilmedi raporu onaylasam mı ? İşkazası bildirimi yapsam mı bilemedim ?
    o tik de saçma ben 30 gün göstermişim adamı daha ne cezası rapor parasımı ödedin ne güzel dünya arkadaş ALLAH BELALARINI artık valla bıktım billa bıktım !!!
    sizin iş daha da sakat mutlaka sgk ya gidip yüzyüze görüşün anlayan biriyle

Müdavim Üye
    Çok büyük sıkıntılar var. Adam sabah işe başlamış. Kaza geçirmiş e bunu çalıştı göstereceksiniz. Adam bizde tam 1 gün çalışmadı ki, tamamen saçma ve ceza yazmak için kurulmuş bir düzen. Türkiye bu yüzden büyük ülke olamıyor. İnsanları mağdur ederek bir yere varılmaz.

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Kolay gelsin.Rapor onaylama sistemine 3-4 gündür giremiyorum.Bir sıkıntımı var acaba yada başka bir yerdenmi onaylıyoruz.Başına gelen varmı?
    Bu dünyanın sorunu fakirler doyduğunda değil, zenginler doyduğunda bitecek.

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Alıntı Karce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok büyük sıkıntılar var. Adam sabah işe başlamış. Kaza geçirmiş e bunu çalıştı göstereceksiniz. Adam bizde tam 1 gün çalışmadı ki, tamamen saçma ve ceza yazmak için kurulmuş bir düzen. Türkiye bu yüzden büyük ülke olamıyor. İnsanları mağdur ederek bir yere varılmaz.
    hep derim beddua sistemi işliyor başımız b...ktan kurtulmuyor adama 50 bin ceza kestin diyelim çatır çatır ödeyen adam bir daha al sana vergi diyor sistem bu maalesef

Alıntı qzans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin.Rapor onaylama sistemine 3-4 gündür giremiyorum.Bir sıkıntımı var acaba yada başka bir yerdenmi onaylıyoruz.Başına gelen varmı?
    sorun yok onaylanmakta başka tarayıcıdan deneyin

Müdavim Üye
    Yav öyle bazen saçma sapan raporlar geliyorki akla ziyan adam hastaneden rapor alıyor normal hastalık bakıyorsun sehven hastane trafik kazası girmiş.Sonra işin yok sgkya bilgi ver raporu giren kuruma medula sisteminden raporu düzelttir.Yani gelen raporları muhakkak kontrol edin onaylama yapmakla iş bitmiyor maalesef.
    Hüküm yalnız ALLAH'ındır...