Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: açıköğretim İSTATİSTİK DERSİ

Müdavim Üye

arkadaşlar benim açıköğretim 2, sınıf İSTATİSTİK ders notlarına ihtiyacım var.
    elinde dersane yada açıklayıcı ders notu olan varsa paylaşırsa sevinirim.

şimdiden tşkler
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    https://eogrenme.aof.edu.tr/Ders.aspx?dersKodu=2064

Fatma hanım bu link açıköğretimin "e-öğrenme" adı altında yapmış olduğu bir uygulama ve istatistik dersi de var. İsterseniz bir inceleyin sınavlar falan da var yardımcı olabilir. Başarılar...
    <<HaYaT>> Umudum Kendimde...

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    abla yarın getireyim ben sana
    ne masalım , ne de bir şiir..
    kelimelere anlam yüklemekten vazgeçtim..
    anlatasım yok , anlayasım yok..
    öylesine işte...

Müdavim Üye
    [QUOTE=hasanvolkan]https://eogrenme.aof.edu.tr/Ders.aspx?dersKodu=2064

Fatma hanım bu link açıköğretimin "e-öğrenme" adı altında yapmış olduğu bir uygulama ve istatistik dersi de var. İsterseniz bir inceleyin sınavlar falan da var yardımcı olabilir. Başarılar...[/QUasla hasan bey onlara güvenmiyorum onların çoğu yanlış bunu ispat edebilirim ne ordan sınav yaparım nede öğrenirim
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Müdavim Üye
    tamam ablam sevinirim izlemekle olmuyor sinir ediyor adam beni diğer derslerim süper bu adam not vermiyor deli ediyor beni

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    kim giriyo abla dersine ben onu döveyim niye not vermiyomuş
    öylesine işte...

Müdavim Üye

genç biri askerden yeni gelmiş hatta kzıların hepsi aşık falan onlar yüüznden havalı ya zaten

bu arada fatma hanım var ya beni resil etti dediki siz onun ilk kayda geldiği günü görseniz şükredersiniz yok bugün gelemem yarın toplantım var dedi gitti buna şükür gelip dinliyor dedi millet kıırldı ben kıpkırmızı zaten

AMA şu bir gerçek istatistikçi hariç bütün hocalar beni sevdi ve çok ilgileniyor sen şu adamın icabına bir bakıver bizahmet

birde jet makbule var ya sınıfın kafası yoruldumu pat ban abir laf atıyor gül babam gül maskot olduk yani bu haft abitiyor ama kurs çok güzeldi istatistik hariç diğerlerinden çok verim aldım

help help

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    hımmmm
    kimmiş merak ettim şu hocayı uğrayıp bi tanışalım.
    öylesine işte...