Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ MUHSGK HAKKINDA...Acil...

Müdavim Üye

APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ MUHSGK HAKKINDA...Acil...

Merhaba değerli arkadaşlarım,
    Apartman yöneticiliği muhsgk bildirimini (pilot ilden birisi) kendisi yapabilmesi için yönetici vergi dairesinden apartman adına şifre aldı.
    Ancak kapıcı ssk lı olan kişiye bildirimini yaparken MUHSGK bildirimini kabul etmiyor. Benden bir defalığına yardım istedi ama bende yapamadım.
    Vergi sorumlusuna apartman vergi no ve apartmanın bilgileri yazıldı ve beyanname düzenleyen kısmına yönetici adı soyadı yazıldı. Bu kısımda yanlışlık mı yaptım acaba? 1003A VE 1003B'den ayrı ayrı gönderdim Ancak beyannameyi sistem kabul etmiyor.
    Beyannamem kontrol esnasında alınan mesaj şu şekildedir: Sadece kendi adınıza beyannameleri gönderebilirsiniz.
    Apartman ssk bildirimini muhsgk nasıl göndermelidir? yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler...

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkiye
    Öneri olarak düzenleyen kısmına da apartman yönetiminin vergi numarası ve ismini yazıp dener misiniz.

Müdavim Üye
    Denedim üstad ama maalesef olmuyor...

Müdavim Üye zaferongun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    ''EK-1 ELEKTRONİK BEYANNAME GÖNDERME TALEP FORMU VE TAAHHÜTNAMESİ'' ile şifre alındığına emin miyiz? Normal internet vergi dairesi şifresi verilmiş olmasın?
    SMMM Zafer ONGUN

Üye
    Nereden
    Balıkesir
    selamlar, kolay işverenliğe başvurun hiç sıkıntı olmaz

Müdavim Üye
    Üstad ocak ayını bu ay göndermemiz gerekiyor...Onun için kolay işverenlik tarihi geçti...

Üye
    MERHABALAR OCAK AYINDA Kolay işverenliğe geçttik TEŞVİKLİ BİR İŞYERİMİ KOLAY İŞVERENLİK SİSTEM TEŞVİKSİZ OLARAK TAHAKKUK KESMİŞ.BENDE BUGUN iptal verip 46486 sayılı kanunla tekrar vereyim diyorum ama bildirgemi iptal etsem yeni kanunla alır mı acaba yoksa siStem hata VERİP ASIL BİLDİRGEYİ ALMAZSA İPTAL ETTİĞİM BİLDİRGEMDE ELİMDEN GİDERMİ ACABA BİLGİSİ OLAN VARMI ACABA

Müdavim Üye
    Bizdede, bir tane tavuk kümesçiliği yapan mükellef var. Buna ocak ayı sonunda dilekçe vermiştik. Vergi mükellefiyetine tabi olmadığı için ne şifresi var ne de başka bir şeyi. Her ay normal e-bildirge ssk'sını yapıp gönderiyorduk. Buna ne yapmak lazım. Muhtasar verilecek mi. Verilecek ise 3 aylık mı aylık mı.