Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: v2 sitesinden e bildirge (5510) gönderilemiyor 5 gün kaldı bu ne saçmalık!!!

Müdavim Üye

v2 sitesinden e bildirge (5510) gönderilemiyor 5 gün kaldı bu ne saçmalık!!!

18.02.2020 itibarıyla v2 sitesinden 5510 sayılı kanun seçilerek e bildirge yollayan varmı?
    Chrome explorer firefox denedim
    Sistem yoğunluğu yüzünden işleminiz gerçekleştirilemiyor belgenizi yeniden yükleyerek tekrar deneyiniz uyarısı veriyor
    Bitime 5 gün kaldı
    Komedi!!!
    Önce Muhtasar sgk saçmalığı çıkart
    Sonra güzelim e bildirge sitesini kapat
    Emeği geçen yetkilileri tebrik ediyorum
    Eserinizle gurur duyun

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Demin 5510 ile onayladım sıkıntısız, hazır onaylayabilirken yapıştırın hemen

Müdavim Üye
    V2 sitesine aralıklarla bakıyorum hala çalışmıyor.Sabahtan beri 1 bildirge bile yollayamadım

Müdavim Üye
    V2 sitesine sabahtan beri tek bildirge yollayamadım alo 170 hattına açıyorum tarayıcınızı değiştirin veya kurumla görüşün diyor.Gelen bir şikayet yokmuş,demek herkes bildirgeyi yolluyor herhalde.Kuruma açıyorum böyle şikayetler geliyor tekrar deneyin tarzında konuşuyor.Sözün bittiği yerdeyiz.
    Forumda herkes e bildirgesini yolladımı?
    Bir bizmi kaldık?

Müdavim Üye
    Alıntı coşkun34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    V2 sitesine sabahtan beri tek bildirge yollayamadım alo 170 hattına açıyorum tarayıcınızı değiştirin veya kurumla görüşün diyor.Gelen bir şikayet yokmuş,demek herkes bildirgeyi yolluyor herhalde.Kuruma açıyorum böyle şikayetler geliyor tekrar deneyin tarzında konuşuyor.Sözün bittiği yerdeyiz.
    Forumda herkes e bildirgesini yolladımı?
    Bir bizmi kaldık?
    Öğleden kadar bizde yollayamadık. Saat 16'dan itibaren google choremeden sorunsuz bir şekilde yolladım. Bir meslektaşımı aradım o da 8 tane yapmış. Şu anda sistemde bir sıkıntı gözükmüyor. Bilgisayarı bir açın kapatın isterseniz veya interneti açın kapatın.

Müdavim Üye
    Şu an itibariyla v2 sitesi açık gözüküyor

Kıdemli Üye
    Ben yarım saattir gönderemiyorum

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkiye
    Bu saatte "Sistem yoğunluğu sebebiyle işleminiz gerçekleştirilemedi belgenizi yeniden yükleyerek tekrar deneyiniz." Alo 170 Ek v2 de entegre çalışmaları devam ediyor bu nedenden kaynaklı olabilir diyor.

"Sistem tablosuna yeni kayıt girişinde hata oluştu hata kod:x803-y1219*jzFGUVpzlUGuoF5MU"
    e bildirge v2 Ocak ayında yeni işe giren işçiyi eklemeye çalışırken bu hatayı veriyor. karşılaşan oldumu? teşekkürler.

Üye
    Arkadaşlar apartman yönetimi bildirgesini onaylayan varmı 4 adet apartmandan 2 tanesini onayladım diğer ikisinde sistem uyarı veriyor (01.01.2020 den itibaren e bildirge üzerinden bildirge alınmayacak gibi )
    bu sıkıntıyı yaşayanlar varmı acaba SGK müdürlüğünü aradım kaç defa sistem sıkıntısı düzelir diyorlar kaç gün kaldı ne olacak böyle