Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: v2 sitesi düzgün çalışmıyor

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Yok bende daha hata verenler var gönderemedim

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Bilindiği üzere "Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesinin" ortak alınması ile ilgili, 09.02.2020 tarih ve 31034 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Genel Tebliğ hükümlerine göre, söz konusu uygulamaya 1/1/2020 tarihinden itibaren (2020/Ocak ayı Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi ile birlikte) KIRŞEHİR, AMASYA, BARTIN, ÇANKIRI illerine ilave olarak BURSA, ESKİŞEHİR ve KONYA illerinde de geçilmiş olup, 5018 sayılı Kanuna ekli (I) sayılı cetvelde sayılan kamu idareleri (SGK işyeri tescil kütüklerinde faaliyette bulunulan alan kısmı "Genel Bütçe Kapsamında" olarak işaretlenenler) hariç olmak üzere bu yedi ilde 2020/Ocak ayından itibaren e-Bildirge üzerinden aylık prim ve hizmet belgesi alınmayacaktır. İşyerinizin 5018 sayılı Kanuna ekli (I) sayılı cetvelde sayılan kamu idarelerinden biri olmasına rağmen e-Bildirge üzerinden aylık prim ve hizmet belgesi gönderemiyor iseniz tescil bilgilerinizin güncellenmesi amacıyla işyerinizin işlem gördüğü sosyal güvenlik il müdürlüğüne/sosyal güvenlik merkezine müracaat etmeniz gerekmektedir

bende böyle uyarı veriyor

Müdavim Üye
    Şu an itibarıyla v2 sitesi açık gözüküyor

Üye
    Evet bende de böyle bir hata verdi aradım görüştüm yoğunluktan oluyor gün içerisinde sürekli deneyin sizden kaynaklı değil diye ifade ettiler.

Kıdemli Üye

hata

normal kapıcı sigortası bu tür bir hata veriyor istanbulda olmamıza ragmen ne yapmam gerekiyor.. kaldırıldı dendi ama bende hala aynı hatayı veriyor

Konu sonmackali tarafından (19.Şubat.2020 Saat 10:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: hata
    ben hiç mükemmel değilim belkide sıradan biriyim

Kıdemli Üye
    vergi numarası girilmemiş vergi nosunu alıp ssk dan güncelleyin

Kıdemli Üye

acil yardım lütfen

Cari dönemde (ocak 2020 ) verilmemiş ahpb veremiyorum geçersiz veri girişi uyarısı alıyorum tüm bilgiler doğru olmasına rağmen personel ekleme yapmıyor ,öne bir personeli ekledi sorunsuz ikinci personeli ekle dediğimde geçersiz veri girişi sorunu veriyor bildirgeyi silip yeniden oluşturmaya çalışıyorum bu kez birinci personeli de eklemiyor geçersiz veri girişi uyarısı ve bugün son günü bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum

Müdavim Üye
    Alıntı eetnc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cari dönemde (ocak 2020 ) verilmemiş ahpb veremiyorum geçersiz veri girişi uyarısı alıyorum tüm bilgiler doğru olmasına rağmen personel ekleme yapmıyor ,öne bir personeli ekledi sorunsuz ikinci personeli ekle dediğimde geçersiz veri girişi sorunu veriyor bildirgeyi silip yeniden oluşturmaya çalışıyorum bu kez birinci personeli de eklemiyor geçersiz veri girişi uyarısı ve bugün son günü bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum
    Maalesef yanlış biliyorsunuz. 23 Şubat 2020 tarihinde son yani Cumartesi pazara denk geldiği için 24 Şubat 2020 tarihinde gündü. Acaba diyorum bir erteleme oldu mu. Bildiğim kadarı ile olmadı. Elden sgk kurumuna, vermediğiniz bir kişiyi ek olarak kağıt ortamında vereceksiniz.