Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: v2 sitesi düzgün çalışmıyor

Müdavim Üye

v2 sitesi düzgün çalışmıyor

Olacak iş değil
    Muhtasar sgk denen gereksizoğlu gereksiz bir uygulama getiriyorsunuz
    Güzelim e bildirge sistemini kapatıyorsunuz

Muhtasar sgk denen gereksizliği tekrar erteliyorsunuz 2 yıl içinde kaçıncı erteleme oldu sayamadım bence temelli muh sgk denen ucubenin kaldırılması şart
    v2 denen abuk sabuk bir uygulamadan gönder diyorsunuz o da doğru çalışmıyor Ve ayın 17 si bu insanlar bildirge yollamaya çalışıyor
    Yazık Günah diyecek laf yok sizlere
    Malesef muhasebecilerde sahipsiz
    Türmob görevini tam olarak yapmıyor
    Sesini daha çok çıkarması ve bu saçmalıklara bir dur demesi lazım
    Diyeceklerim bu

Müdavim Üye
    Maalesef bütün sistemlerin çalışmadığını veya yarım yamalak çalıştığını idareciler 20 yıldır öğrenemediler. Bizde bunu bildiğimiz için gece gelip çalışıyoruz. Fazla bir problem olmuyor. Meslektaşlarıma gece veya pazar günleri çalışmalarını tavsiye ediyorum.

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkiye
    Dün gece 10-15 bildirge gönderdikten sonra sistem yoğunluğundan işleminize devam edemiyoruz uyarısı çıkmaya başladı. Chrome tarayıcısı ile denediğimde sorunsuz bir şekilde gönderdim.

Müdavim Üye
    18.02.2020 itibarıyla v2 sitesinden 5510 sayılı kanun seçilerek e bildirge yollayan varmı?
    Chrome explorer firefox denedim
    Sistem yoğunluğu yüzünden işleminiz gerçekleştirilemiyor belgenizi yeniden yükleyerek tekrar deneyiniz uyarısı veriyor
    Bitime 5 gün kaldı
    Komedi!!!
    Emeği geçen yetkilileri tebrik ediyorum
    Eserinizle gurur duyun

Müdavim Üye
    Sayın çoşkun34 bazı saatlerde çok yoğun olabiliyor. Tahminimce ikindi vakti fazla problem çıkmaz.

Müdavim Üye
    Nereden
    BURSA
    Merhaba bir sorum olacak tı

Dernek mükellefimiz var hem sgk sı hem kirası mevcut, normalde sgk prim bildirimini biz yapıyorduk ve 3 aylık dönem halinde muhtasar beyannamesini elden kendileri veriyorlar dı şimdi yeni sistemde nasıl bir yol izlemeliyiz?
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Bursa kapsam içine alındığına göre birleştirip vermek gerekir.Dernek yönetimin yetkisi varsa ikisini bir arada gönderebilir.Yetki yoksa mecburen meslek mensubu gönderecek kiranın yanıma smm makbuzu da eklenecektir.Ben olsan böyle yapardım.Paket proğram varsa ki vardır meslek mensubu paketsiz çalışamaz proğramcı yapmıştır xml yapılıp gönderilebilir.Kolay gelsin.

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    Turmobda odalarda iyi çalışıyor.İftira etmiyelim iyi aidat topluyorlar,
    2020 MAKTU AİDATLARA
    Adana 600-Ankara 500-Antalya 850-Afyon 550-Aydın,Erzincen 685-Erzurum 800-Malatya 580-Kayseri 590-Ordu 630-Nevşehir 700-Eskişehir,G.Antep,Konya,İstanbul 690-Artvin 575
    YİĞİDOLAR SİVAS 900 Tl.Bu kadarda nisbi aidat alacaklar daha nasıl çalışsınlar

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Desene sivas turistik antalyayıda sollamış rekora gidiyor.Bizdede 690 tl 50 tl de hayali imza onayı 740 tl Baroda 400 tl olmuş geçen yıl 360 idi barolar üyelerine işte buluyor alsalarda barolara kayıt olsak belki bizede ekmek kırılır.

Müdavim Üye
    V2 sitesine sabahtan beri tek bildirge yollayamadım alo 170 hattına açıyorum tarayıcınızı değiştirin veya kurumla görüşün diyor.Gelen bir şikayet yokmuş,demek herkes bildirgeyi yolluyor herhalde.Kuruma açıyorum böyle şikayetler geliyor tekrar deneyin tarzında konuşuyor.Sözün bittiği yerdeyiz.
    Forumda herkes e bildirgesini yolladımı?
    Bir bizmi kaldık?