Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beyanname/bildirim gönderme yetkiniz bulunmamaktadır mesajı

Müdavim Üye
    Alıntı AL4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek kişilik şirketlerde kendi kendine genel kurul yapıyorsa kendi kendine sözleşmeyi de pek ala yapabilir diye düşünüyorumBende de aynı uyarıyı verdi ama atm'ye para yatırırken beğenmediği paraları geri vermesi,akabinde tekrar aynı paraların hazneye sürülmesi,tekrar geri vermesi,tekrar hazneye sürülmesi ve sonunda paranın tamamını kabul etmesi minvalinde 6-7 kez beyannameyi gönderdiğimde sonunda pes etti
    Dipnot:vd değişikliği ve sözleşme güncelleme gibi durumlar olmamıştır.
    Atm'ye para yatırma örneğiniz mükemmeldi. İyi ki varsınız. Bu yazıları okudukça mutlu oluyorum.

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    geçen ay MUHSGK verdiğim basit usul mükellefe temmuz ayında beyanname veremiyorum. MUHSGK için yetkiniz yoktur uyarısı geliyor
    ebirlikte sözleşme görünüyor ama İVD üzerinde geçerli beyannameler bölümünde mükellefin ismi yok
    Neden olabilir?

Müdavim Üye
    Alıntı haksoy32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen ay MUHSGK verdiğim basit usul mükellefe temmuz ayında beyanname veremiyorum. MUHSGK için yetkiniz yoktur uyarısı geliyor
    ebirlikte sözleşme görünüyor ama İVD üzerinde geçerli beyannameler bölümünde mükellefin ismi yok
    Neden olabilir?
    Çok büyük ihtimalle "aracılık ve sorumluluk" yerine dalgınlıkla sadece aracılık sözleşmesi olarak girdiniz

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    iptal edilen sözleşmelere de baktım. hiçbir yerde göremedim.
    ebirlikte girdiğim sözleşmeyi İVD girişi yapmadıysam geçen ay MUHSGK nasıl gitti?
    anlayamadım

Müdavim Üye
    iptal edilen sözleşmelere de baktım. hiçbir yerde göremedim.
    ebirlikte girdiğim sözleşmeyi İVD girişi yapmadıysam geçen ay MUHSGK nasıl gitti?
    anlayamadım
    süresi dolanlar da oluyor, isterseniz orayı da bir kontrol edin

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    heryere baktım göremedim... 189 aradım onlar da yok dedi... diyelim ki İVD sistemine hiç girmedim o zaman geçen ay nasıl MUHSGK gitti?
    189 dediği şu oldu: ebirlikte sözleşmeniz hala mevcut ise aracılık-sorumluluk olarak yeni giriş yapın...
    aracılık-sorumluluk sözleşmesinin tarihini bir sonraki gün olarak sisteme giriş yapın dediler yaptım ve şu an beyanname onay bekliyor konumda

Müdavim Üye
    heryere baktım göremedim... 189 aradım onlar da yok dedi... diyelim ki İVD sistemine hiç girmedim o zaman geçen ay nasıl MUHSGK gitti?
    189 dediği şu oldu: ebirlikte sözleşmeniz hala mevcut ise aracılık-sorumluluk olarak yeni giriş yapın...
    aracılık-sorumluluk sözleşmesinin tarihini bir sonraki gün olarak sisteme giriş yapın dediler yaptım ve şu an beyanname onay bekliyor konumda
    geçen ay sistemin yetkiliyi kontrol etmediği, açık bir anına denk geldiniz o zaman.

veya gerçi zayıf bir ihtimal ama mükellefin kendi şifresi ile beyannameyi vermiş olabilir misiniz?

Üye
    İptal / Fesih Edilmiş E-Beyanname Sözleşmeleri Listesi (Mükellef Tarafından Bildirilen)
    Birde bu sekmeden bakarmısınız?

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    Alıntı Mertce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İptal / Fesih Edilmiş E-Beyanname Sözleşmeleri Listesi (Mükellef Tarafından Bildirilen)
    Birde bu sekmeden bakarmısınız?
    Bu sekmeye de buna benzer sekmelerin hepsine de baktım hiçbir yerde yok