Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Defter Beyan Sisteminin Hali ?????

Kıdemli Üye

Defter Beyan Sisteminin Hali ?????

Kolay gelsin arkadaşlar.
    Nasıl iş yapacağız biz bu sistemle ? Beyanname onaylıyorum beyanname kayboluyor. Yeni beyanname oluştur diyorum, işlemi devam eden beyanname var diyor. Dün akşamdan beri böyle. nasıl çalışıcaz ? nasıl yetiştiricez ?

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    Defter beyan sistesminde beyannameler altında işlemler tıkla tümünü sil diyerek işlem bekliyen beyannameleri silersiniz.Hangi beyanname olduğunu biliyorsanız.
    beyannamelerimi işaretle temizle ara deyip bakliyen beyannameyi silebilirsiniz

Alıntı HÜSNÜ TAŞCI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Defter beyan sistesminde beyannameler altında işlemler tıkla tümünü sil diyerek işlem bekliyen beyannameleri silersiniz.Hangi beyanname olduğunu biliyorsanız.
    beyannamelerimi işaretle temizle ara deyip bakliyen beyannameyi silebilirsiniz
    Beyanname oluşturuyorum paket gönderilecek ibaresi var fakat paketi gönderemiyorum.Nasıl sistemdir ya kafayı yiyecemç

Yeni Üye
    aynı sorun şimdi bende oldu beyanname oluşturdum paket gönderilecek yazıyor fakat onayla bölümü yok offff

Kıdemli Üye
    bende de özel onay cıkmıyor ısyerı kodu hata verıtor sıkıntı olurmu acaba duzelmeye calısıorum özel onay onay yerı acılmıtyor

Kıdemli Üye
    Beyanname bölümünde beyanname seçme bölümü çıkmıyor o yüzden gönderilemiyor. beyannameye açıp beyannameyi onayla gönderi seçerseniz beyanname gidiyor. ben öyle yaptım.

Yeni Üye
    teşekkürler işe yaradı

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    paket gönderilecek yazdığı zaman tıklayıp sil yeniden bey.oluştur.
    yeni beyanname oluştururken en başta bu dönem kesintiler imi beyan edeceğim işaretle.genel bilgilerde şube no sıfır (0) de devam et

Müdavim Üye gunduzmuhasebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    SMMM
    defter beyandan geçicileri daha hızlı yolladım desem arkadaşlar kızmaz umarım. bende gıcık kapıyordum ama mecburr sevecezz
    Kendini Bil Kendini