Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muhsgk 01.03.2020 tarihinine ertelenmiştir (Bursa,Eskişehir ve Konya Hariç)

Müdavim Üye
    Nereden
    muhasebe
    V2 gönderirken normal çalışanlarda xml gönderdim ücret tutarlar 0 veriyor

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Oturmuş sisteme çomak soktular herşey çorba oldu.Her işi tek elden yönetme hırsı.olacağı bu.
    Daima bir bilen vardır..

Müdavim Üye
    iyice zıvanadan çıktılar.Şİmdi sgk da açıklama yapar bildirge normal ekranlarımız kapandığı için V2 den gönderin diye...Yav biliyorum kendinizi zor tutuyorsunuz kufur etmemek için ama ben ediyorum adamın asabını bozdular bu dingiller
    Hüküm yalnız ALLAH'ındır...

Müdavim Üye
    Arkadaşlar yeni hazırlamış olduğun Muhtasar Beyannamede Ekler Kulakçığında İŞYERİ KODU sütünunda hata veriyor.Buraya hangi rakam yazılmalı acaba...tşk ederim

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkiye
    Alıntı R.AKBAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni hazırlamış olduğun Muhtasar Beyannamede Ekler Kulakçığında İŞYERİ KODU sütünunda hata veriyor.Buraya hangi rakam yazılmalı acaba...tşk ederim
    İşyeri/Şube kodundan bahsediyorsanız. E-beyanname sisteminde mesajlar > şube bilgileri sorgulama kısmından işyerinin vergi numarasını girdikten sonra sorgulama sonucu çıkan numarayı yazmanız gerekiyor.

Kıdemli Üye
    Böyle bir sisteme geçilmenin ne gereği vardı anlamıyorum. Stopaj ve sgk primi tek ödeme olacak denildi alakası yok muhtasarın tahakkuku ayrı sgk nın tahakkuku ayrı, ödemeleri ayrı. 10 işçiden az olanalar İsteyen stopajları 3 er aylık dönemler de verebilecek. Eee ne değişti şimdi. Sadece Muhasebecinin iş yükü değişti.

Kıdemli Üye
    Peki 3 aylık muhtasarları aylığamı çevireceğiz yada eskisi gibi 3 aylıkmı göndereceğiz

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Bunca yıldır bukadar basiretsiz, bukadar iş bilmez, sırf birşeyler yapmak için yapan, konu ile alakaları olmayan yönetici topluluğu görmedim.Ağzım dolu dolu küfür ediyorum hergün.Beddua ediyorum artık.Yeter lan çıldırttınız benim gibi sakin adamı.
    Bu dünyanın sorunu fakirler doyduğunda değil, zenginler doyduğunda bitecek.

Üye
    bakın 1999 senesinden beri muhasebeciyim inanın dairede elle beyanname doldurup kartlara ödeme işlediğimiz günleri gördüm ama olay hükumette değil odalarda koca göbekli kumbarasını doldurmuş oda başkanları zerre icraat yapmıyor muhasebe odaları gibi basiretsiz şuursuz bir halt beceremeyen bir kurum görmedim

Yeni Üye
    Sgk Tahakkuları V2 sisteminden mi yapılacak bilen varmı şuan oraya yükleme yapılabiliyor ama oradan mı yapılacak net bişey olmadığı için tereddüt var bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ederim