Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Smmm başkasından gelen mükellefde ne gibi kriterler aramalı :))

Hybrid View

Üye

Question Smmm başkasından gelen mükellefde ne gibi kriterler aramalı :))

merhabalar biraz değişik bir başlık oldu ama ben mesleğimi hakkıyla ve etik kurallara uyarak yapmak istiyorum gerekirse bu uğurda yine cepden giderlerimi harcamaya devam ederim ama başkasının mükellefi peşinde koşmam.
    Sorum şu bana kendisi muhasebecimden memnun değilim diyerek gelen bir müşteri var, henüz bir cevap vermedim neden memnun kalmadığını sorduğumda çok yoğunlar bana hiçbir şey açıklamıyorlar çok vergim çıkıyor anlaşamıyoruz gibi bir açıklama yaptı.
    Benim de henüz sadece 1 mükellefim var onunda işe başlamasını ben yaptım zaten.
    Bu başkasından gelecek arkadaş için neler yapmalıyım

Üye
    öncelikle varolan smmm yi aramayı düşünüyorum kabul edersem ama ters yapma ihtimali yüzde kaç

Müdavim Üye
    Kesinlikle mevcut SMMMyi arayıp bilgi alın.Nasıl bir mükellef , ayrılış nedeni ne?Bu gibi soruları sorun meslektaşınıza.

Üye
    Alıntı yildizomer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle mevcut SMMMyi arayıp bilgi alın.Nasıl bir mükellef , ayrılış nedeni ne?Bu gibi soruları sorun meslektaşınıza.
    Teşekkürler en iyisi öyle yapmak ama oda müşteriyi kötülerse müşteriyle aralarında kalacağım biraz
    Neyse mesleğe başladık madem böyle konularıda deneyimlemiş olurum mecbur ,oda bizi meslektaş olarak görecek anlayışlı biriyse sanırım konuyu sonuca bağlarız