Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bilançodan işletmeye geçiş?

  1. #1
    Müdavim Üye
    Üyelik tarihi
    12.Mayıs.2009
    Nereden
    ANTALYA
    Mesajlar
    933

    Bilançodan işletmeye geçiş?

    Değerli üstadlarım bilanço defterine tabi olan mükellefin ertesi yıllar işletmeye geçiş için bekleme süresi 2 yıl mı 1 yıl mı? ben 2 yıl diye biliyordum ama?şimdiden çok teşekkür ederim..

  2. #2
    Müdavim Üye bybaspinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    23.Şubat.2007
    Nereden
    Bana Her Yer Türkiye
    Mesajlar
    1,599
    V.U.K. 177. maddede yazılı hadleri

    - bir hesap dönemi iş hacmi %20 yi ''aşan'' nispette düşüş olursa veya,
    - arka arkaya 3 hesap dönemi %20 ye kadar düşüklük olursa

    takip eden hesap döneminden itibaren işletme defteri ne geçebilir.

    VUK madde 179
    <div style="text-align: center;"> </div>

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •