Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-defter, e-fatura sitesinde e-imza sorunu

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkiye

E-defter, e-fatura sitesinde e-imza sorunu

Daha önce sorunsuz bir şekilde işlem yapmış olduğum e-imza ile ne e-defter sitesine ne de e-fatura sitesine giriş yapamıyorum. Sitede sertifika ismi çıkıyor son aşamada imzala dedikten sonra İmzalı giriş isteğiniz sunucuya iletiliyor. Hata "İmzanız doğrulanmadı." diyor. Mali mühür ile şahıs/şirket başka firmalar ile giriş yapabiliyorum. E-imzatr firmasına ait e-imza ile farklı bir kişinin e-imzası ile de giriş yapamıyorum. Farklı bilgisayarlarda denedim. Yeni işletim sistemi kurulmuş bir bilgisayara sürücüler yeniden yüklendikten sonra denedim olmadı. Gib çağrı merkezinden e-fatura forum sitesindeki çözüm önerilerini bildirdiler (Tarayıcı ve java geçmişini, cache dosyalarının temizlenmesi) bu da çözüm olmadı. E-imza firmasından uzaktan bağlandılar sürücüleri kaldırıp yüklediler olmadı. e-fatura e-defter sitesinde mi bir sorun var? Böyle bir problemle karşılaşan var mı arkadaşlar?

Kıdemli Üye
    Bu çözüm olur mu bilmiyorum. Bir deneyin...

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkiye
    Bu yöntemle de aynı hatayı veriyordu. Sabah 8-9 arası denediğimde de aynı hatayı veriyordu. Sorun gib de miydi yoksa e-imzatr sitesinde miydi bilemiyorum ancak Cumartesi günü saat 9 civarı kendiliğinden düzeldi.

Yeni Üye

emeklilik hakkında

01.05.1978 doğumlu 4b işe başlama 23.01.1998 hizmet süresi 8130 gün kalan yaşı 13 yıl
    4a hiç başlangıcı yok bugünden yapsa hesaplaması nasıl olur emeklilik için hangisi daha avantajlı olur