Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iş kazası

Kıdemli Üye

iş kazası

iyi günler.işçi 28 ekim de ufak bir el kazası sonucu iş kazası geçirmiştir.Hastene 28 ve 29 nda 2 günlük rapor yazmış.Çalışmadığına dair sisteminde ben bu 2 günlük raporu onayladım.Aylık prim hizmet belgesinde eksik gün gösterecekmiyim? teşekkürler

Müdavim Üye
    Nereden
    muhasebe
    Alıntı serkankoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler.işçi 28 ekim de ufak bir el kazası sonucu iş kazası geçirmiştir.Hastene 28 ve 29 nda 2 günlük rapor yazmış.Çalışmadığına dair sisteminde ben bu 2 günlük raporu onayladım.Aylık prim hizmet belgesinde eksik gün gösterecekmiyim? teşekkürler
    28 ekim çalıştı gösterin ceza gelir kaza geçirdiği gün

Müdavim Üye
    Alıntı DILEK033 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    28 ekim çalıştı gösterin ceza gelir kaza geçirdiği gün
    Bizde de kaza geçiren bir işci oldu. 10,30 da eli kesildi. Bu işci tamam işyeri kazası geçirdi. Fakat 2 saat çalıştı. Biz buna nasıl 8 saat çalıştı diyebiliriz. Bu uygulama bence çok kafa karışıklığı yaratır ve tüm herkese ceza yazmak için yapılan birşey.
    Adam gelse kardeşim bu sabah kaza geçirmiş sen bunu nasıl eli kesik çalıştırsın derse ne diyeceğiz.

Müdavim Üye
    Nereden
    muhasebeci
    Dilek033 dediği gibi kaza geçirilen günü çalışıyor gösterin yoksa ceza yersiniz bir incelemede şahsi fikrim eğer tam çalıştıysa 29 günlük puantaj yapın 29 ekim'de çalışıyor gibi gösterin