Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genç girişimci desteği

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Alıntı hasan er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki olmaz faydalanamaz diye bir özelge gelirse ne yapabiliriz ikisi arasında uyuşmazlığı çözdürme şansımız olurmu idarede görev yapanlar kamu alsın hakkı olduğunu iddia eden veya hakkı olan mahkemede hakkını arasın iddiasını sık tekrarlarlar memur meşgul olmasın diye sistemdeki benzer özelgeler benzer olaylarda cevap olarak gelse de yine kişiye özeldir diye düşünüyorum karar soru sahibinin ya zaman ayırıp mücadele edecek yada idarenin adiliz tezine teslim olacak.İyi çalışmalar.Hala 509 nolu g.tebliğe erteleme talebi duymuyoruz işverenler derin uykudalar veya nasılsa her şeyi bilen meslek mensupları var hallederler diye bakıyorlar tek maaşa her gelen angarya yükleniyor hiç adil değil ama gücümüz yok.
    Özelgeler emsal teşkil eder
    baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş

Yeni Üye
    merhabalar birkaç sorum vardı genç girişimci diye aratınca bu linki buldum buradan sorayım dedim .
    - 1. si bu genç girişimci istisnasının bir son tarihi var mı . ocak 2020 10-15 i arası açsak mesela yararlanabilir miyiz ? (genç girişimci istisnası şartlarını sağlıyoruz )
    - birde ocak 10un da açarsam ocak ayında ödeyeceğim bir vergim olur mu (kdv ve başka ne oluyorsa) yoksa şubat ta mı başlar .
    -son olarak da hazırlık sürecinde bu ay da aldığım faturalarım var 11. ay (masa sandalye tarzı ) onları saklamalı mıyım . 2020 1. ayda açılınca kullanılabilir mi?
    şimdiden teşekkürler.

Yeni Üye
    serdar bey merhaba özelgeyi il_dem2004@hotmail.com a atabilir misiniz? Rica etsem

Yeni Üye
    özelgeyi bana da atabilir misiniz ? il_dem2004@hotmail.com