Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E Fatura başka yerden E Defter başka Yerden 2 Mali Mühür mü Gerekir

Müdavim Üye

E Fatura başka yerden E Defter başka Yerden 2 Mali Mühür mü Gerekir

Bir firmanın 2020 de e defteri mali müşavirlik bürosunda tutulacakken firma e fatura ve E Arşiv faturasını (Logo Programı İle) kendi düzenleyecektir
    Bu durumda mali mühür kimde kalmalı veya 2 ayrı mali mühür alınabiliyor mu
    Bu durum için ne yapılmalıdır
    Teşekkürler

Müdavim Üye
    LOGO e-arşiv ve e-fatura işlemlerini logo connect denilen program üzerinden sağlamaktadır.Yani sizde mali mühür olsa bile fatura kesemezsiniz.Fakat logodiyalogo denen site üzerinden kullanıcı adı ve şifresini mükelleften aldığınız zaman ordan kesilen ve gelen bütün e-fatura ve e-arşiv faturaları görünteleyebilir yazdırabilir ve kayıt altına alabilirsiniz.E-deftere gelince e-defter de logoya bağlı bir modüldür.O yüzden bütün kayıtları şirket içinde tutmak gerekir.

Müdavim Üye
    ben mükellefime zirve ön muhasebe programını aldırdım. Oradan excel olarak gelir ve giderleri çekiyorum. Kendi programıma aktarıyorum. Programım GMS NET. mALİ MÜHÜR DE bende aylık olarak e defteri gönderiyorum. Logonun çalışma sistemini tam bilmiyorum.

Kıdemli Üye
    Merhaba

benim mükellefimde logo kullanıyor e arşiv e fatura ben eta işliyorum evrakları e defterini etadan gönderiyorum.

her ay mali mühürü istiyorum.
    Hep Yapamazsın dedikleri için dir her BAŞARIM.

Yeni Üye
    Nereden
    Oldcity
    e fatura, e arşiv fatura özel entegratör kullanılarak gönderilecekse mali mühürle bir kez yetkilendirmek yetiyor, fatura gönderirken tekrar mali mühür gerekmiyor