Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iddaa bayii

Üye

iddaa bayii

iyi günler iddaa eylül AYI itibariyle değişim oldu DEMİRÖREN GRUBUNA geçti. bu grubun vergi numarası nedir bilen varmıdır

Müdavim Üye
    Sayın alp3029, maalesef Demirören grubu oldukça sıkıntılı bir grup. Şimdilik bilmiyoruz hangi şirketine veya şahıs olarak aldı. Muhakkak ulaşabilirsiniz telefonla ulaşın. Telefonlara cevap vermeyebiliyorlar. İlk ikisi olabilir. Diğerlerini yazmayayım. Daha 5-10 tane daha var. Hafiye zannedecekler.

DEMİRÖREN HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ 2890370660
    DEMİRÖREN ŞANS OYUNLARI YATIRIMLARI ANONİM ŞİRKETİ 2890050368
    DEMİRÖRENLER GIDA BİLİŞİM SİSTEMLERİ İLETİŞİM İNŞAAT OTOMOTİV TEKSTİL İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2890420853
    DEMİRÖREN GAZETECİLİK ANONİM ŞİRKETİ 6210039886

Üye
    Son gelişmeleri takip etmedim, herhangi bir devir oldu mu bilmiyorum fakat ihaleyi Demirören grubu ve ABD'li Scientific Games'in oluşturduğu Şans Girişim Ortak Girişim Grubu (OGG) kazanmıştı.

ŞANS GİRİŞİM ORTAK GİRİŞİMİ VKN: 7990693119

Üye
    interaktif vergi dairesinde adıma kesinti yapan şahıs firma listesi var. burada bu vergi numaralırını yazdığımda kesinti yok demektedir. jokey kulübü ve sayısal loto kesintileri 2019 yılı 9 . ayına kadar olan gözükmektedir. İddaa da 8 . aya kadar olan gözükmektedir. 9 . ayda demirörene geçti ama vergi numarası tutmuyor bulamadım

Müdavim Üye
    Sayın alp3029, bizde bu ay geçmediği için ba bs bildirmeyeceğiz. Geçen günlerde gittim. Terminal dediğimiz makineden rapor alamadı. Telefon ediyoruz cevap veren yok meşgül çalıyor dedi. Zaten ilk aldığında söylemişti bunlarla işimiz var ne olacak bilmiyoruz diye. Gazeteci bir mükellefimiz demirören firmasının haksız tutumundan gazete bayiliğini bıraktı. İlk önce şereflikoçhisar bıraktı. Sonra arka arkaya gazete bayiliğini bırakanlar oldu. Uzun lafın kısası karşınızda ne muhatap, ne vergi numarası ne de firma bulabilirsiniz. Kendilerinin vergi borcu cezası çıkarsa affedilir bizim ise öyle bir şansımız yok. Bu nedenle vergi algı vb tüm konuları sallıyorlar. Allah yardımcımız olsun.

Kıdemli Üye
    Ben kesinti sorguladığım zaman 781 002 37 35 vergi numarasından (eski vergi numarası ) 9. ay kesintileri gözüküyor bu durumda herhangi bir vergi numarası değişikliği yok anlamına gelir

Kıdemli Üye
    Alıntı alp3029 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    interaktif vergi dairesinde adıma kesinti yapan şahıs firma listesi var. burada bu vergi numaralırını yazdığımda kesinti yok demektedir. jokey kulübü ve sayısal loto kesintileri 2019 yılı 9 . ayına kadar olan gözükmektedir. İddaa da 8 . aya kadar olan gözükmektedir. 9 . ayda demirörene geçti ama vergi numarası tutmuyor bulamadım
    Sayısal lotoyu hangi vergi numarasından sorguluyorsunuz acaba ?

Üye
    bugün sorguladım iddaa 781 002 37 35 eski vergi numarasından eylül ayı bildirilmiş kesinti listesinde interaktif vergi dairesinde çıkıyor. sayısal kesintisi çıkmıyor

Müdavim Üye
    Alıntı alp3029 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün sorguladım iddaa 781 002 37 35 eski vergi numarasından eylül ayı bildirilmiş kesinti listesinde interaktif vergi dairesinde çıkıyor. sayısal kesintisi çıkmıyor
    Dikkat ediniz 15.09.2019 tarihi itibari ile terminal makineleri değişti. Bu tarihten sonra vergi numarası değişebilir veya aynı kalabilir tam emin değilim. Bugün gidip bayiye bir sorayım. Gelişme var mı.