Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: düz yerine kss işaretlemek

Kıdemli Üye

düz yerine kss işaretlemek

ba ağustosu vermiştim eylül de düzeltme yaptım yanlışlıkla kss yi işaretlemişim 190 özel usulsüzlük geldi.. dilekçemi yazmam gerekiyor

Üye
    Alıntı alperrepla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ba ağustosu vermiştim eylül de düzeltme yaptım yanlışlıkla kss yi işaretlemişim 190 özel usulsüzlük geldi.. dilekçemi yazmam gerekiyor
    Sayın alperrepla düzeltmeyi hangi tarihte yaptınız, eğer 11 den sonra düzeltme yaptıysanız 1900/5 = 380 tl cezası var oda yarısı ödeniyor 190 tl

Kıdemli Üye
    Alıntı spike73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın alperrepla düzeltmeyi hangi tarihte yaptınız, eğer 11 den sonra düzeltme yaptıysanız 1900/5 = 380 tl cezası var oda yarısı ödeniyor 190 tl
    şöyleki ağustos ba yı vermiştim süresinde eylül ayında düzeltmesini verirken sadece düz işaretlemem yeterliydi ben yanlışlıkla kss yi işaretlemişim 190 tl ceza geldi

daha önce de benzer bir durumda sadece düz ü yani düzeltmeyi işaretlemiştim ceza tahakkuku etmemişti

yani ba yı normal süresinde verdim sonradan gelen bir fatura için düzltip yeniden verdim bir sonraki ayda ancak kss yi işaretlemişim yanlışlıkla şimdi dilekçe yazsam vergi dairesi özel usulsüzlük cezasını kaldırırmı ilk ba yı normal süresinde verdim tahakkuku da bende hem vergi diresi de görürü zaten