Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avukatlara Yeşil Pasaport

Müdavim Üye

Avukatlara Yeşil Pasaport

Bugün de avukatlara yeşil pasaport sözü verildi, ya bu SMMM ler size neeetti ???
    Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Müdavim Üye
    Avukatlara hayırlı olsun. Gerçekten avukatlarımızın ihtiyaçları vardı. Çünkü az iş yapıp, çok para kazandıkları için yurtdışına gezmeye çok gidiyorlardı. Ayrıca Milletvekili olarak mecliste çok sayıda temsil ediliyorlar. Barolar gerekirse Başbakan Cumhurbaşkanına ağır laf konuşabiliyor, hatta kavga bile edebiliyor. Yani masaya yumruğunu vurabilen bir odaya saygı duymak gerekir.
    Bizlerde aidatlarımızı ve bize yüklenen angarya ve birbiri ile çelişen kanun cezalarla ile ilgili bir yol almaya çalışalım.

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha geçenler de mükellefimiz bir dilekçe için 1200 TL ücret ödemiş avukata.Başka avukatları da geziyor fakat fiyat hiç düşmüyor diğer gittiği yerler de daha yüksek ücret söylüyorlar.Avukatlar kendi aralarında haklarını gasp ettirmiyorlar üstat.Bizim meslek mensupları bu durumda oldukça her işi yaparız karşılığını da yaparız.Ben mali müşavir değilim olmayı da şimdilik düşünmüyorum.Zaten işi de artık yapmayacağım bayram itibari ile bırakıyorum bu işleri.
    Söylemek istediğim altında 200.000,00 TL lik arabası olan 80 TL e işletme defteri tutup Allah bereket versin diyen kan emici ve itibar yoksunuz kişiler olduğu sürece yeşil pasaportu göremeyiz üstatlar.Tek gördüğümüz sadece stresten komaya girdiğimiz de beyaz ışık ve reçete olur.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-