Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bordro Program tavsiye (Pdks ile uyumlu çalışacak)

Üye

Red face Bordro Program tavsiye (Pdks ile uyumlu çalışacak)

Merhaba sayın üstadlar

150 işçinin çalıştığı fabrikada işçilerin giriş çıkışları parmak okuyucuyla (pdks) tespit edilmekte ve biz buradan aldığımız dosyayı mevcut bordro programımıza aktarmaktayız. (normal gün,hafta tatili, resmi tatil, fazla mesai saati gibi...)

Mevcut programımızın bazı eksikleri olması nedeniyle isteğimize tam karşılık verememektedir. Bu yüzden Bordro programını değiştirme düşüncesindeyiz.

Mevcut pdks programı ile entegre çalışabilecek, bordro hesaplayacak, ebildirge gönderebileceğimiz, içeri toplu veri alabilecek bir bordro program önerisi olan varsa yardımcı olursa seviniriz.

İyi Çalışmalar

Kıdemli Üye
    alomaliye programını önerebilirim. Ancak mevcut PDKS ile uyum sağlarmı bilemiyorum.

Üye
    Sayın fatihseda teşekkür ederim

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstat firmaya söyleyin parayı kıysın özel bir program yaptırsın
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Kıdemli Üye
    Alıntı spawn43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstat firmaya söyleyin parayı kıysın özel bir program yaptırsın
    Özel program yaptırılırsa suistimale açık hale gelir. Program yapımcısı nasılsa bana muhtaçlar diye değişik zamanlarda yeni ücretler isteyebilir.

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatihseda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel program yaptırılırsa suistimale açık hale gelir. Program yapımcısı nasılsa bana muhtaçlar diye değişik zamanlarda yeni ücretler isteyebilir.
    Üstadım bazı firmalar söylediğiniz gibi güncelleme gerekli entegratör gerekli diye sürekli para alıyorlar.ama en sağlıklısı da bu şekilde firmaya özel yazılım yapmak bana göre.Saygılarımla.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Üye
    Yazılım firmaları ile görüşmeler devam ediyor. Evet fiyatlar çok yüksek. Mevcutta Pdks den verileri Logoya aktarıyoruz ama güncel mevzuat değişikliklerinde logo geri kalıyor. Alomaliye programı için görüştük onlarda sıkıntı pdks den veri almakta. Arayışımız devam ediyor bakalım...

Kıdemli Üye
    Alıntı persomen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılım firmaları ile görüşmeler devam ediyor. Evet fiyatlar çok yüksek. Mevcutta Pdks den verileri Logoya aktarıyoruz ama güncel mevzuat değişikliklerinde logo geri kalıyor. Alomaliye programı için görüştük onlarda sıkıntı pdks den veri almakta. Arayışımız devam ediyor bakalım...
    alomaliye programları sahibi Şaban bey meslekten biri bildiğim kadarıyla. Eminimki bir çözüm üretebilirler. Günlük mevzuat değişikliklerini en hızlı güncelleyebilen bir programdır Alomaliye personel programı.

Kıdemli Üye
    SAP HR bakabilirsiniz