Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 360 fazla devreden

Müdavim Üye

360 fazla devreden

geçmiş yıldan 12 kuruş fazla olan kdv ve kurum geçici vergi bakiyesi var, dekontlarına göre 12 kuruş fazla görünüyor ve ben devredene göre atsam, damgayı normal görsem ve kasadan o şekilde ödesem sıkıntı olur mu ? önceki muhasebecinin kapanış fişinde gördüm.

Müdavim Üye
    Siz 0,12 kuruş olan rakamı 331 Ortaklara Borçlar hesabından kapatınız. Böyle kuruşlar ufak liralar önemli değil. Doğru olarak gelecek aylara devredin.

Müdavim Üye &yavuz& - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    KONYA
    SN emrecnl7, SN Karce Üstadımın dediği gibi kuruşlara fazla takılmayın. 10 krş dekontta fazla olur 10 krş eksik olur, eğer kuruşlara takılırsak bu Mesleğin getirdiği yükler altında bir epey eziliriz. Zaten Hesap uzmanları bunlara bakmaz, dert etmeyin, Karce Üstadımın dediği gibi Ortaklara Borçlar hsp ile kapatın geçin.
    Halk İçinde Muteber Bir Nesne Yok Devlet Gibi, Olmaya Devlet Cihanda Bir Nefes Sıhhat Gibi. KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Devlet hiç bir şeye bakamıyor ki buna baksın üstadım.ben 100 kasa ile kapatıp geçiyorum.Tek önem verdiğim şirketlerdir. Onlar da aylık 2 bin TL ve üstü ücret ödeyenler.Bunların altında kalan mükelleflere ve böyle konulara takılmak sadece vakit kaybı üstadım.saygılarımla.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Müdavim Üye
    cevaplarınız için çok teşekkür ederim.