Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 ay sigorta prim desteği hk.

Üye
    Benim de kafamı karıştıran kısım, teşvik tanımlama ekranına ücret desteğinden yararlanmak istiyorum ve istemiyorum tercihlerinin konulması,prim ve ücret desteği şeklinde sorulmaması.
    İstiyorum diye işaretleyince 1 ortalama ile üç aylık süreyi gösteriyor. İstemiyorum u işaretleyince 27103 koşullarını arıyor.

O zaman niye prim ve ücret desteği diye sormuyorlar bu üç aylık süre için diye sorgulama gereği hissetmiştim.

Ama boşuna kafa yormaya gerek yok anlaşılan, size katılıyorum.
    Kolay gelsin.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Adana
    Alıntı H.Gülistan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de kafamı karıştıran kısım, teşvik tanımlama ekranına ücret desteğinden yararlanmak istiyorum ve istemiyorum tercihlerinin konulması,prim ve ücret desteği şeklinde sorulmaması.
    İstiyorum diye işaretleyince 1 ortalama ile üç aylık süreyi gösteriyor. İstemiyorum u işaretleyince 27103 koşullarını arıyor.

O zaman niye prim ve ücret desteği diye sormuyorlar bu üç aylık süre için diye sorgulama gereği hissetmiştim.

Ama boşuna kafa yormaya gerek yok anlaşılan, size katılıyorum.
    Kolay gelsin.
    Haklısınız peki şu şekilde deneme yanılma ile anlama şansımız olur mu acaba? işyerinizdeki 1. personelin sgk bildirgesini gönderip, ücret desteği alacağımız 2. personeli 27103 ile onaylamak istediğimiz zaman, ortalaması tutmadığı için onaylamaması gerek, ama siz sadece ücret desteği alacağınız için sizinkini ortalama 1 mantığı ile (27103 şartı olan 2 ortalama şartına aynı anda uyması gerekiyor şartı yok ise) kabul etmesi gerekiyor. Sistem ortalama kontrolü yaptığı için bu şekilde deneme yanılma ile bir fikir sahibi olunabilir.

Kıdemli Üye
    3 aylık prim ve ücret desteğinde vergi desteği varmıdır üstadlar
    Yaşayamadıklarıma EYVALLAH , Yaşadıklarıma ELHAMDÜLİLLAH , Yaşayacaklarıma BİSMİLLAH ,Yaşamayı arzuladıklarıma da İNŞALLAH

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    [
    Teşvik sorgulama ekranına ücret desteğinden yararlanmak istemiyorum diye kayıt ettik.

nerden yapıyorsunuz bunu bizde 27103 yararlanıyoruz ama mevcut tanımlamada bu soruyu gormedım
    tarkan1138

Üye
    Alıntı tarkan1138 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [
    Teşvik sorgulama ekranına ücret desteğinden yararlanmak istemiyorum diye kayıt ettik.

nerden yapıyorsunuz bunu bizde 27103 yararlanıyoruz ama mevcut tanımlamada bu soruyu gormedım
    Aynı ekrandan bahsediyor olmalıyız. Yararlanmak istemiyorum yanında yararlanmak istiyorum var.

Peki bu personel 2018 yılı en az çalışan için ilave yoksa 2018 ortalamasına mı ilave. Ücret desteğinden yararlanmak istemiyorum u seçince
    üç ay PRİM desteği verdi mi ? Aylık bildirgeyi yaptınız mı ?

Ama benim örneğimde 2018 en az çalışan a ilave. Siz de 2018 ortalamasına ilave ve diğer koşulları da sağlıyorsa 27103 prim desteğinden zaten yararlanacaksınızdır.

ÜCRET DESTEĞİ istemesem ve 2018 EN AZ ÇALIŞAN sayısı na ilave olan söz konusu dönemdeki işe giriş için, PRİM DESTEĞİ oluyor mu/ geçerli mi benim öğrenmek istediğim.