Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: beratlar uzadı mı

Yeni Üye

beratlar uzadı mı

geçen sene 20 nisan da uzatmışlar.. bu sene ses yok daha...
    y.tutuncu

Müdavim Üye
    inşallah uzatırlar. daha e-defteri bitirmedim bile.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz…!

22/04/2019'da İ.S.M.M.M.O uzatma talebinde bulunmuş henüz bir sonuç yok, TÜRMOB'a mail attım talebiniz olacak mı şeklinde onlar da 22 nisan'da talepte bulunduklarını belirtti. geçen sene haziran'a kadar uzamıştı; belki o kadar uzun bir süre uzama olmaz ama uzaması gerek hala kurumlarla uğraşıyoruz zira..

Müdavim Üye
    kurumlar ay sonuna uzaması sebebiyle defterlerde muhtemelen uzatılacaktır.Ama ne zaman keyifleri gelir ne zaman uzatırlar hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Müdavim Üye
    Nereden
    advisor
    Duyum alan yokmu arkadaşlar uzamaz ise yarından itibaren ofiste yatıp salı akşamına kadar yetiştirmeye çalışacağız..

Üye
    Ben yatmaya başladım bile.. Hatta gib sayfasını 5 dakikada bir yenilemekten çalışamaz duruma geldim.

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Kurumları Ay sonuna kadar uzatan sistem aynı andan hem aralık, hem ocağı nasıl yetişeceğini düşünüyorlar acaba?
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye
    Nereden
    advisor
    saat 5 oldu ses yok ocak ayındaki değişikliği henüz uygulayamamış yazılımlar mevcut bilmiyormu bunu idare niye bu işkence

Müdavim Üye
    Alıntı advisor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saat 5 oldu ses yok ocak ayındaki değişikliği henüz uygulayamamış yazılımlar mevcut bilmiyormu bunu idare niye bu işkence
    Evet doğru ocak ayında yevmiye ve kebir beratı dışında berat raporuda e-defter sitesine yüklenicek.Yükledikten sonra berat raporunu açtığımda resmen 100-900 arası mizan oluşturuyor.

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    Uzaması gerekir çünkü firmalar kurumlar vergisi beyannamesini zor yetiştiriyor bir de ocak ayı da var devir edilecek ve bağlanacak uzamazsa zor