Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anonim şirket merkez nakli

Yeni Üye

Anonim şirket merkez nakli

Anonim şirketin merkezini bir ilden başka ile nakil yapacağız şu an kayıtlı oldugu ticaret odasına hangi evrakları vermem gerekiyor.karar lar hangi defterlere ne şekilde alınacaktır önce karar defterinden karar alınıp genel kurul müzakere defterine olağanüstü genel kurul olarak mı toplantı tutanagı düenleyeceğiz yardımcı olurmusunuz elinizde örnek kararlar varsa yazabilirmisiniz teşekkürler

Üye
    Nereden
    izmir
    Nakil olarak gideceği Ticaret odasının (mesela İTO) web sayfasında gereken evraklar ve örnekleri vardır. Onlara uygun olarak genel kurul karar defterinize kararlarınızı yazın. Kararın bir örneğinin fotokopisini eski merkez ticaret sicil müdürlüğüne verin, onlar size 1 ay geçerli ilgili evrakları hazırlayıp verecekler. Ben en son genel kurul yaparak, tutanağa merkez naklini ekledim.

Yeni Üye
    Alıntı muratmat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nakil olarak gideceği Ticaret odasının (mesela İTO) web sayfasında gereken evraklar ve örnekleri vardır. Onlara uygun olarak genel kurul karar defterinize kararlarınızı yazın. Kararın bir örneğinin fotokopisini eski merkez ticaret sicil müdürlüğüne verin, onlar size 1 ay geçerli ilgili evrakları hazırlayıp verecekler. Ben en son genel kurul yaparak, tutanağa merkez naklini ekledim.
    teşekkür ederim.