Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ürün sevkiati ve fatura ile ilgili

Üye

Lightbulb ürün sevkiati ve fatura ile ilgili

Merhabalar,
    Bazı müşteriler örneğin mart ayında fatura lazım diyor parasını falan ödüyor ama malı 1 ve ya 2 ay sonra çekeceğim diyor bende fatura irsaliye kesim gönderiyorum.
    1 ay sonra malı çekeceği zaman bir irsaliye kesip yolluyor sonra irsaliye yi geri istiyip iptal ediyorum.
    Bu angaryanın daha kolay yolunu bilen var mı ?

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İrsaliye iptal oluyor fakat fatura iptal olmuyor değil mi üstadım ?
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Üye
    hayır ben fatura istedikleri zaman fatura irsaliye yi kesiyom yolluyom o kapanıyor bitti 2 ay sonra malını istiyor sonra tekrar bir irsaliye kesip malı yolluyorum irsaliye yi geri istiyom iptal ediyom

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı izmirlihuso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır ben fatura istedikleri zaman fatura irsaliye yi kesiyom yolluyom o kapanıyor bitti 2 ay sonra malını istiyor sonra tekrar bir irsaliye kesip malı yolluyorum irsaliye yi geri istiyom iptal ediyom
    Bu durumda erken kesilmiş mal faturalarında “Bu faturada gösterilen mal daha sonra teslim edileceğinden teslim tarihi ve irsaliye numarası henüz belli değildir.” şeklinde bir ibareye yer verilmesinin isabetli olacağını düşünüyoruz. Ancak teslim tarihi ve irsaliye numarası, faturada bulunması gerekli bilgiler arasında olduğundan, daha sonra malın irsaliyesi düzenlenip teslimat gerçekleştiğinde teslim tarihinin ve irsaliye numarasının, alıcı ve satıcı tarafından, daha önce kesilmiş olan faturaya yazılması gerekir.

Bu şekilde görüşler var üstadım.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-