Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sigorta acentelıgı almak ıstıyorum

Yeni Üye
    mrb
    Ben büromu yenı actım.Ama ılcede oldugumuz ıcın meslekı faalıyetımızın yaznında bırde şıgorta acentelıgımz olursa bıze cok faydalı oluyor.Sadece para kazanmak anlamında degıl.Mükellefımız sigorta işlemlerı ıcın başka bır yere gıtmek zorunda kalmıyor. Acentelık ıcın sıgorta şırketlerını coguna maıl yada faks ıle muracca ettım ama şu ana kadar bır sonuç alamadım.Dönen şırketlerde cok yuklu temınat mektubu ıstedıler.
    Bu konuda yardımcı olabılecek arkadaşımız varmı acaba bana.şirket ısmı yazsak reklema gırer dıye yazmıyorum Ama guvenılır şırketlerden bırı olabılır.
    Saygılar sunuyorum
    Önce şeref, sonra hayat

Yeni Üye
    Nereden
    Sakarya

Merhaba;
    Öncelikle işe yeni başladığınız ve anladığım kadarıyla daha önce sigortacılık yapmadığınız için hemen yetkili acentelik almanız çok zor. Dolayısıyla bir süre Tali acente olarak çalışmalısınız. Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz. Msn den veya telefon ile bana ulaşabilirsiniz.
    Görüşmek üzere Hayırlı işler, bol kazançlar

Müdavim Üye cemo22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli meslektaşım: ekonomik olarak darmaduman olduğumuz şu dönemde sıkıntınızı çok iyi anlıyorum. Ancak meslek yasamıza göre başka bir faaliyette bulunamazsınız. AŞ lerde yönetim kurulu üyesi, ltd lerde müdür olmadan ortak olabilirsiniz. Ama bu halde bile olsa faaliyeti muhasebe büronuzda yapmanızda yasaktır.

Yanlış anlamadığınızı umarak sadece bilgilerimizi tazelemek babında br hatırlatmada bulunmak istedim. Kolay gelsin...
    .

size bu konuda yardımcı olabilirim. çünkü ben HDİ acentesiyim. ilave olarak 6 tane firmanın da tali acentesiyim.

size bu konuda yardımcı olabilirim. çünkü ben HDİ acentesiyim. ilave olarak 6 tane firmanın da tali acentesiyim.