Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Banka hareketleri entegrasyon

Yeni Üye

Banka hareketleri entegrasyon

Kolay gelsin, Muhasebe programı olarak Zirve Müşavir kullanıyoruz programda banka hareketleri için 'Otomatik Entegrasyon' yok.Sadece banka hareketlerini otomatik olarak alabilmek için ek bir program veya Luca'nın modülünden kullanıp banka hareketlerini alma şansımız var mı?

Her ay veya dönemsel müşterileri arayıp banka istemek hem zaman kaybı hem de çoğu göndermiyor bunun için yardımcı olabilir misiniz?

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstadım luca ya bankanın her ay otomatik olarak banka hareketlerini göndermesi için form göndermeniz gerekiyor.luca dan çıkartacağınız bu hazır şablon forma banka bilgilerini yazacaksınız.Daha sonra bu formu işveren ve banka imzalayacak.Tarayıp luca banka ya e posta atacaksınız.Bu işlemi yaptıktan sonra banka hareketleri her ay sisteme düşecek.Fakat işlemek için biraz uğraşmak gerekecek.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Yeni Üye
    Üstad teşekkürler, peki luca haricinde bunu ek bir program veya başka bir eklenti aracılığı ile halledebilir miyiz?

Alıntı FurTun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad teşekkürler, peki luca haricinde bunu ek bir program veya başka bir eklenti aracılığı ile halledebilir miyiz?
    Bazı bankalar kullancı adı ve şifre veriyormuş üstadım.Luca bölge müdürü söylemişti bana.Bankaya sorun.İşveren isterse dilekçe verip muhasebecinin alması için sadece dökümleri görebileceği bir sistem şifresi tahsis ediyorlarmış.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Yeni Üye
    Üstad çok teşekkür ederim süreci araştırıp denemeye çalışacağım umarım başarabilirim.

Rica ederim üstadım.Luca için yardımcı olabilirim ihtiyacınız olduğunda.Saygılarımla.
    -ALBERT EİNSTEİN-