Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2018 yili gelir vergisi beyannamesi

Kıdemli Üye
    sistemden gönderdiğim beyannamede kutucuk çıktı 2016 yılında 2017 yılında damga verisi verilmedi 2018 yılında ve 2017 yılında muhtasar beyanname verilmedi diye. Sizlere böyle bir kutucuk çıktımı. İptal ettiğim beyannameyi kontrol için girdiğimde E-beyanname de gördüm bu mesajı.

Müdavim Üye
    GEKSİS girişi yapmak istedim:

Girdiğiniz Dönemde Onaylanmış Gelir/Kurumlar Vergisi Beyannamesi Bulunamadı.

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GEKSİS girişi yapmak istedim:

Girdiğiniz Dönemde Onaylanmış Gelir/Kurumlar Vergisi Beyannamesi Bulunamadı.
    Aynı hata bizde de mevcut üstadım.Pazartesi gönderdik beyannameyi hala GEKSİS beyanname bulunamadı hatası veriyor.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Alıntı ahzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet sistemden otomatik olarak geliyor. bende sıkıntı olmadı
    Adi ortaklıklarda getirmiyor. Sizin adi ortaklıkta otomatik getirdi mi? Getirdi ise stopaj tutarlarını hisse oranında bölerek mi getirdi??
    Ş.KARTAL

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Alıntı CANPOL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otomatik getiriyor ben gönderdim
    Adi ortaklıklarda getirmiyor. Sizin adi ortaklıkta otomatik getirdi mi? Getirdi ise stopaj tutarlarını hisse oranında bölerek mi getirdi??
    Ş.KARTAL

Müdavim Üye
    pazartesi bizde onayladık bizde beyan görünmüyor geksiste

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Serbest meslek adi ortaklıkları için kesinti listesinin ekler bölümüne otomatik gelmesi ile ilgili 444 ile görüştüm. Şubeye (yazılım birimine) bu konu zaten iletilmiş, çalışma yapılıyormuş otomatik gelmesi konusunda.
    Ş.KARTAL

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    Gelir vergisi beyannamesinde işyeri bilgileri kira bilgilerini zaten muhtasar da bildiriyoruz burada tekrar bu bilgiyi istemenin anlami nedir?

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelir vergisi beyannamesinde işyeri bilgileri kira bilgilerini zaten muhtasar da bildiriyoruz burada tekrar bu bilgiyi istemenin anlami nedir?
    Üstadım zaten her işimiz anlamsız.Devletin memurluğunu yapıyoruz.Bir kurumun ihtiyacı olan bilgiyi diğer kuruma biz aktarıyoruz.Böyle bir iş işte.sanki bir kurum Almanyaya bağlı diğer kurum Türkiye bağlı.Böyle angarya mantıksız bir iş işte.Allah sonumuzu hayır etsin.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    Aynen öyle dediğiniz gibi, kurumlar arasini geçtim, kendi içinde bile ayni bilgiyi defalarca istiyorlar angarya değilde ne?