Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: luca hk.

Müdavim Üye

luca hk.

merhaba
    bildirimin hangi sıfatla verildiği bölümünde ki ünvan bizim programa kaydettiğimiz ünvan oluyor değil mi ?
    lucada düzgün bir şekilde kaydettim ama emre turizm işletmecilik icaret ve sanayi a.ş. şeklinde çıkıyor ve ticaretin 't' si emre'nin alt kısmında kalıyor yani birbirine karışıyor ? beyannamede bunu nasıl düzeltebiliriz ? luca kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Üye
    müşteri kartını açarken uzun ad a yazdığınız ünvanın çıkması gerekiyor. hangi kısımda bu şekilde görünüyor tam olarak? beyanname sistemine yüklediğinizde mi yoksa hazırla deyip beyanı görüntülediğinizde mi?

Müdavim Üye
    Alıntı bulutsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müşteri kartını açarken uzun ad a yazdığınız ünvanın çıkması gerekiyor. hangi kısımda bu şekilde görünüyor tam olarak? beyanname sistemine yüklediğinizde mi yoksa hazırla deyip beyanı görüntülediğinizde mi?
    Hocam beyannameyi gönderdikten sonra farkettim bende, beyannamenin arkasında bildirimin hangi sıfatla verildiği bölüm var orası, ünvan doğru ama kayma olmuş ? Tekrar kontrol ettim ünvan doğru şekilde yazılmış müşteri kartında.