Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Defter Beyan Çalışmıyor..

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir

Defter Beyan Çalışmıyor..

Defter Beyana giriş yapılınca mükelleflere geçiş yapılamıyor. Sürekli sistemden atıyor. Veriler gözükmüyor. Defter beyan çöktümü ne oldu. Beyannameleri nasıl yapacağız.
    selamlar,sevgiler.

Müdavim Üye
    bana hatalı defter bulundu dedi, serbest meslek mükellefine ortaklık defteri açmış, hatalı defteri sil dedim. bir daha girdim işlediğim evrakları silmiş, şimdi tekrar gönderdim bu kez de sistemden atıyor.
    yine güncelleme yapıyorlar herhalde ama nedense bir duyuru yapma gibi dertleri yok.

Üye HüSeeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Şu an vergi kimlik numarasını hatalı girdiniz uyarısı alıyorum sisteme girişte.

Üye
    hahaaha daha son günü görmeden defter beyan bummm oldu... sakin ol mayk pazartesi son günü o gün ne halt yicen bakalım

Müdavim Üye
    Bende defterleri yetiştirmek için bugün dbs'de Bismillah dedim. Fakat mükelleflere geçiş yapamıyorum. Hata veriyor.

Her zaman dediğimiz gibi altyapısı olmayan bir olay. Maliye Bakanlığımızın amacı, ceza yazmak olduğu anlaşıldı. Bugün yarın veya sonraki günler yapamadığımız kdv'leri, pazartesi nasıl yapacağız. Bir an önce bu yanlıştan dönülmesi gerekir. Maalesef Türkiye'de internet altyapısı dbs altyapısı yok. Yazık değilmi muhasebecilere. Belki insanlar bugün 3-5 defterini gireceklerdi.

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Alıntı Karce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende defterleri yetiştirmek için bugün dbs'de Bismillah dedim. Fakat mükelleflere geçiş yapamıyorum. Hata veriyor.

Her zaman dediğimiz gibi altyapısı olmayan bir olay. Maliye Bakanlığımızın amacı, ceza yazmak olduğu anlaşıldı. Bugün yarın veya sonraki günler yapamadığımız kdv'leri, pazartesi nasıl yapacağız. Bir an önce bu yanlıştan dönülmesi gerekir. Maalesef Türkiye'de internet altyapısı dbs altyapısı yok. Yazık değilmi muhasebecilere. Belki insanlar bugün 3-5 defterini gireceklerdi.
    Aynı durumu yaşıyorum. Fıttırmaya az kaldı...
    selamlar,sevgiler.

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Bir de envanter listesi girişleri, demirbaş sabit kıymet devir fişi vs var. Nasıl olacak bilmiyorum.
    selamlar,sevgiler.

Müdavim Üye
    Alıntı ilkemuhasebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de envanter listesi girişleri, demirbaş sabit kıymet devir fişi vs var. Nasıl olacak bilmiyorum.
    Bizler kdv'leri yetiştirmek beyannameyi verebilmek derdine düştük. Hiç incelemek fırsatımız olmadı. Belki bilen arkadaşlarımız yardımcı olabilir.

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Aynen Kdv leri yapabilirsek sıra onlara gelecek, 1. dönem geçiciye kadar süre tanınmalı yoksa nasıl olacak.
    selamlar,sevgiler.

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Cumartesi pazar sistem rahatlayabilir arkadaşlar kolay gelsin.Pazartesiye iş bırakmamakta yarar var arkadaşlar pazartesi sistem zorlanabilir.