Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen!!!

Müdavim Üye
    Nereden
    ANTALYA

Lütfen!!!

Arkadaşlar dbs sıkıntı çıkardı. 189 aradım maalesef 53 dakikada bağlandım. alt yapı yetersiz. memurlarda bu konudan çok muzdarip olduklarını söylediler. hatta şu anda 198 kişi sırada beklediğini söylediler. ne yapabiliriz dedim. onlarda mali müşavirler olarak mükellef geri bildirim sisteminden bu sıkıntılarınızı yazın dediler. ancak böyle bir somut adım atarlar dediler.ne olur her kes 2 dk ayırıp yazsın. derdini söylemeyen derman bulamaz. lütfen mesleğimizin geleceği açısından duyarlılıkla yaklaşalım. Yoksa daha ne angaryalar sırtımıza binecek. hepinize iyi çalışmalar dilerim.

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şuan bende giremiyorum.sürekli hata veriyor.Alt hesapları tanımlayamadım.Ayın 20 si oldu daha biz angaryayı bitirip işletmeleri giremedik.Oda yine sessiz.Kendi başımızın çaresine bakacağız.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    Alıntı NAZLI34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dbs sıkıntı çıkardı. 189 aradım maalesef 53 dakikada bağlandım. alt yapı yetersiz. memurlarda bu konudan çok muzdarip olduklarını söylediler. hatta şu anda 198 kişi sırada beklediğini söylediler. ne yapabiliriz dedim. onlarda mali müşavirler olarak mükellef geri bildirim sisteminden bu sıkıntılarınızı yazın dediler. ancak böyle bir somut adım atarlar dediler.ne olur her kes 2 dk ayırıp yazsın. derdini söylemeyen derman bulamaz. lütfen mesleğimizin geleceği açısından duyarlılıkla yaklaşalım. Yoksa daha ne angaryalar sırtımıza binecek. hepinize iyi çalışmalar dilerim.
    türmob uyuyor uyandıralıımmı
    X

Üye
    Alıntı NAZLI34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda aynı konuyu bende açtım. bugün bütün günüm maliyede geçti 20 ye yakın numara var hepsini aradım açan yok. cimerden yazdım son çare olarak olayın aciliyetini bildirdim. antalya mali müşavirler odası başkanı tayfun beyin yanına gittim sağolsun ilgilendi birkaç yerle görüştü sonucu yarın bana bildir dedi. muhtemelen bağlı bulunduğumuz sicilde bitecek iş gelir unsuru bilgisi yanlış olabilirmiş vergi dairesi sicilinde ruhsat numarası bilgisi yoktu benim onu falan yazdılar bakalım ne olacak açılırsa buradan bilgi veririm.
    PANİK YOK.