Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Luca

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı spawn43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahsettiğim fiyatlar luca net içindi üstadım.Luca koza için https://www.luca.com.tr/Upload//BV2w...tLk681Yz1B.pdf linkten fiyatları inceleyebilirsiniz.
    lucanet alınca 2 firma kullanabiliyor programı üstadım.Programa girince şirket seip kullanıyorlar.1 yönetici oluyor yetkili 3 tane de ayrı kullanıcı tanımlabiliyor.admini şirket muhasebesi alıyor genel de kullanıcılardan birisi de genel muhasebe yetkilisi oluyor ya da tam tersi oluyor.yıllık 300-500 tl arası hatırladığım kadarı ile kira ücreti.Kampandan aldığımız için bizim defter saklama alanı da fiyata dahildi.Ek olarak e-fatura kontör muhabbeti var.Her gelen giden fatura 1 kontör.Firma yine entegratöre ücret karşılığında kestiği fatura kadar kontör parası ödüyor.Kontör fiyatları şuan ne kadar bilmiyor.Yıllık fatura girdi çıktısı varsa iptal ve hata sayarsak 3100 kontör alması yeterli.siz yine aklınızda kalanları sorun bende aklıma geldikçe cevap vereyim üstadım.
    Yıllık 3000 fatura girdisi çıktısı varsa iptallar ve olağan üstü halleri düşünüp 3100 kontör alabilir. diye düzelteyim üstadım.Yazım yanlışı olmuş.Yani kullanacağı fatura kadar kontör talep etmeli.İsterse almaz firma ona kestikçe fatura keser.Genel de bizde almıyoruz işnet bize kontör tanımlayıp daha sonra faturalandırıyor.Yani mükellef kontör masrafını da dahil etmeli işi.Normal fatura daki matbaa masrafı e fatura kontör oluyor dersek yanlış olmaz.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Moderatör
    Nereden
    İstanbul
    Tesadüf dün lucacılar firmaya gelmiş görüşmüşler. Luca net te muhasebe modülü olmadığını luca koza ve aynı zamanda müşavir seti almaları gerektiğini söylemişler. Aynı zamanda 7 kullanıcı olacağı için yaklaşık 13-15 bin TL civarında fiyat vermişler. Bu fiyata 2019 kirası da dahil tabi. Yıllık kira bedelini de 2018 e göre yaklaşıl % 35 artırmışlar. Bu fiyatlar bana da anormal geldi. Benim anlamadığım koza içinde neden muhasebe modülü yok. Kelime kalabalıklığı ile fiyatı şişirdikçe şişiriyorlar. Bizim muhasebe modülünü kullansalar bu kez imalatla entegre olamayacak velhasıl işler yine karıştı galiba.

Alıntı DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesadüf dün lucacılar firmaya gelmiş görüşmüşler. Luca net te muhasebe modülü olmadığını luca koza ve aynı zamanda müşavir seti almaları gerektiğini söylemişler. Aynı zamanda 7 kullanıcı olacağı için yaklaşık 13-15 bin TL civarında fiyat vermişler. Bu fiyata 2019 kirası da dahil tabi. Yıllık kira bedelini de 2018 e göre yaklaşıl % 35 artırmışlar. Bu fiyatlar bana da anormal geldi. Benim anlamadığım koza içinde neden muhasebe modülü yok. Kelime kalabalıklığı ile fiyatı şişirdikçe şişiriyorlar. Bizim muhasebe modülünü kullansalar bu kez imalatla entegre olamayacak velhasıl işler yine karıştı galiba.
    O kadar afaki fiyat çıkması kullanıcı yüzünden olabilir üstadım.mali müşavir paketi almalarına gerek yok zaten sizde mevcut.Neden öyle bir şey söylemişler anlam veremedim.Luca koza içinde bildiğim kadarı ile muhasebe modülü de mevcut.Luca mali müşavir ile entegre edince tüm kayıtları luca mali müşavire aktarabiliyorsunuz.
    En iyisi üstadım gerçek ve detaylı bilgi almak için https://www.luca.com.tr/Sayfa/iletisim/4 linteki en aşağı da temsilciler bölümü var.Buradan bulunduğunuz il de ki temsilcinin cep telefonu numarasını arayın sizinle ilgilenir.Ben ne zaman arasam yardımcı oluyorlar.sadece luca net için de değil kendi mali müşavir paketiniz ile ilgili sorular da sorabilirsiniz.Yardımcı oluyorlar.saygılarımla.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Moderatör
    Nereden
    İstanbul
    Luca net i incelediğimizde imalat modülü olduğunu görüyoruz. İmalatçı firmalar için kullanan var mı acaba yeterli olabiliyor mu? Firmaya tavsiye edebilir miyiz. Lucadan tanıtım için gelenler luca net size yaramaz luca koza yı önermişler. Kozanın Fiyat ve ekleri luca netin yaklaşık üç katı acaba fiyat yönünden mi böyle söylüyorlar anlayamadık tabi.

Alıntı DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Luca net i incelediğimizde imalat modülü olduğunu görüyoruz. İmalatçı firmalar için kullanan var mı acaba yeterli olabiliyor mu? Firmaya tavsiye edebilir miyiz. Lucadan tanıtım için gelenler luca net size yaramaz luca koza yı önermişler. Kozanın Fiyat ve ekleri luca netin yaklaşık üç katı acaba fiyat yönünden mi böyle söylüyorlar anlayamadık tabi.
    üstadım imalat varsa koza kadar kullanışlı olmaz.Bizde imalat olmadığı için kullanımı basit.Fakat dediğim gibi.Ön muhasebe stok karti,cari tanımı ve borç alacak ilişkisine hakim değilse kesinlikle siz bu topun altına girmeyin.
    -ALBERT EİNSTEİN-

Yeni Üye
    Merhaba,

Lucanet te rededilen, gib tarafından hata oluştu uyarıları olan faturalar cari hesaptan nasıl silinir? Bilgi rica edebilirmiyim?

Az önce bir e fatura yolladım ve gib tarafından hata oluştu ancak silemiyorum.

Müdavim Üye gunduzmuhasebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    SMMM
    Lucanın muhasebesi ve edefteri güzel, ancak kozasını kullanamadık beğenmedik, iadede edemedik elimizde kaldı.
    Kendini Bil Kendini

Yeni Üye
    Sayin Spawn43 degerli goruslerin icin cok tesekkur ederim. Ben firmaya on muhasebe olarak LUCA NET aldim. bilmem dogrumu yaptim fakat egitim lazim, egitim randesusu icin 10 gun sure verdiler ben bu arada ogrenmeye calisiyorum. ama zor geldi bu arada bana yardimci olabilecek olursa minnettar kalacagim.saygilarimla,