Alıntı spawn43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bahsettiğim fiyatlar luca net içindi üstadım.Luca koza için https://www.luca.com.tr/Upload//BV2w...tLk681Yz1B.pdf linkten fiyatları inceleyebilirsiniz.
lucanet alınca 2 firma kullanabiliyor programı üstadım.Programa girince şirket seip kullanıyorlar.1 yönetici oluyor yetkili 3 tane de ayrı kullanıcı tanımlabiliyor.admini şirket muhasebesi alıyor genel de kullanıcılardan birisi de genel muhasebe yetkilisi oluyor ya da tam tersi oluyor.yıllık 300-500 tl arası hatırladığım kadarı ile kira ücreti.Kampandan aldığımız için bizim defter saklama alanı da fiyata dahildi.Ek olarak e-fatura kontör muhabbeti var.Her gelen giden fatura 1 kontör.Firma yine entegratöre ücret karşılığında kestiği fatura kadar kontör parası ödüyor.Kontör fiyatları şuan ne kadar bilmiyor.Yıllık fatura girdi çıktısı varsa iptal ve hata sayarsak 3100 kontör alması yeterli.siz yine aklınızda kalanları sorun bende aklıma geldikçe cevap vereyim üstadım.
Yıllık 3000 fatura girdisi çıktısı varsa iptallar ve olağan üstü halleri düşünüp 3100 kontör alabilir. diye düzelteyim üstadım.Yazım yanlışı olmuş.Yani kullanacağı fatura kadar kontör talep etmeli.İsterse almaz firma ona kestikçe fatura keser.Genel de bizde almıyoruz işnet bize kontör tanımlayıp daha sonra faturalandırıyor.Yani mükellef kontör masrafını da dahil etmeli işi.Normal fatura daki matbaa masrafı e fatura kontör oluyor dersek yanlış olmaz.