Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muhtasar Prim Hizmet Beyannamesi 01.07.2019 Tarihine Erteleme.

Yeni Üye

Muhtasar Prim Hizmet Beyannamesi 01.07.2019 Tarihine Erteleme.

Muhtasar-Prim Hizmet Beyannamesinde 01.07.2019 Tarihine Erteleme

01.10.2018 tarihinde yürürlüğe girmiş olan Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Birleşimi Uygulaması başlama süresi 01.07.2019 tarihine uzatılacağı bilgisi alındığından, 12.10.2018 Cuma günü Oda Hizmet Binamız düzenlenecek olan “Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Birleşimi Bilgilendirme Seminerimiz” ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Saygılarımızla.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    Hiçbir resmi kaynaktan doğrulayamadım. Resmi bir yazı gören var mı?

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Muhtasar ve SGK Prim Hizmet Beyannamesi Birleşimi Bilgilendirme Seminerimiz
    KONYA SMMM ODASI
    Değerli Üyemiz;

01.10.2018 tarihinde yürürlüğe girmiş olan Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Birleşimi Uygulaması başlama süresi 01.07.2019 tarihine uzatılacağı bilgisi alındığından 12.10.2018 Cuma günü Oda Hizmet Binamız düzenlenecek olan “Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Birleşimi Bilgilendirme Seminerimiz” ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Saygılarımızla.

erteleye erteleye iptal edecekler sanırım. mali konularda erteleme üzerine sistem kurulmuş... çıkardıysan bir yasayı yada tebliği haydi bir kez ertele amenna, defalarca ertelemek nedir ya?

bu mesaj konyadaki meslek sahiplerine gitmiş, o da seminer iptal edildiğinden dolayı. diğer yerlerde herhangi bir bilgisi olan var mı? kesin bir uzatma sanırım yayınlanmadı..

Üye
    Herkese kolay gelsin arkadaşlar.İnşaat dosyası olan bir kişinin ilişiksizlik belgesi için acele etmesi sebebiyle 10. ay bildirgesini normal e bildirge ekranından gönderdim.Umaraım bir sıkıntı çıkmaz. Erteleme ile ilgili resmi bir yazı gören duyan birisi var mı acaba?

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    SSK bildirgelerini onaylayan var mı onaylayalım mı?
    Ş.KARTAL

Kıdemli Üye
    Hayırlı cumalar,

Evet ben ssk bild.onayladım,Ayrıca sonra mahsup işlemim vardı ssk ya gittim dilekçe verdim dosya memuru sist.girip borçtan düştü,herhangi bir şey söylemedi.

İSMMO danışman cevabı Ekim18 Bild.kapsadığı yönünde.

iyi çalışmalar

Alıntı sevket Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SSK bildirgelerini onaylayan var mı onaylayalım mı?
    sayın meslektaşım, uzatılsın yada uzatılmasın 9.ay yani eylül bildirgeleri zaten eski sistemden verilecek. ben verdim...

Kıdemli Üye
    Alıntı SMMM.AHMET.ERDOĞAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın meslektaşım, uzatılsın yada uzatılmasın 9.ay yani eylül bildirgeleri zaten eski sistemden verilecek. ben verdim...
    EYNEN 10.AY dan ıtıbaeren dıyor valla bende verdım

Müdavim Üye &yavuz& - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    KONYA
    Arkadaşlar, bu işin mantığı da bu zaten. Üç aylık Muhtasarlar böylelikle bitmiş olacak. Olursa 2018 Ekim döneminden başlayacaktır zaten.
    Halk İçinde Muteber Bir Nesne Yok Devlet Gibi, Olmaya Devlet Cihanda Bir Nefes Sıhhat Gibi. KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN