Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zirve programi hk.

Yeni Üye

Lightbulb Zirve programi hk.

öncelikle kolay gelsin;

sormam gereken konu şu. Zirve programi kullaniyorum bir şirkete 02.04.2018 tarihli bir şöför girdim. Fakat bu gün şirketin merkezine giriş yaptiğimi farkettim. Normalde şirketin şubesine giriş yapmam gerekiyordu.şirketin merkezi ankara şubesi de istanbulda. Bu durumda giriş çikiş yaparakmi giriş yaptiğim şöförü şubeye alayim yoksa nakil işlemi yapilabiliyormu programda vs

acil yardimci olabilirmisiniz ?

Yeni Üye
    Kimse cevap vermeyecekmi?

Yeni Üye
    Konunun Zirve programı ile ilgisi yok. Nakil şeklinde aynı gün giriş çıkış yapabilirsiniz. Aynı işverene ait işyerlerinde nakil işlemlerinde bildirim süresi yok.

Müdavim Üye
    Nereden
    TÜRKİYE
    Nakil ile çözün, işe giriş ve çıkış bildirgelerinde geldiği ve gittiği dosyanın sicillerini yazın sorun olmaz.

Yeni Üye
    Amenna da zirve programinda nakli nasil yapacağiz ? Yoksa dilekçe ile nakil olduğuna dair yazi yazip sgk ya mi götüreceğim ?

Yeni Üye
    Zirve programı ile ilgisi yok. Giriş çıkış yapacaksınız. Çıkış kodu nakil olacak. SGK ekranında, nakil gideceği işyeri sicil numarasını işten ayrılış bildirgesine yazacaksınız. Yine aynı şekilde giriş yapacaksınız, istisnai durum bildireceksiniz.

Yeni Üye
    Teşekkürler EVET ŞİMDİ OLDU TAMDA BUYDU ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM

Yeni Üye
    çıkış yaparken çıkış sebebine nakil yazıyorum ve bu günün tarihi ile çıkış yapıyorum giriş yaparkende yarın tarihli şubeye giriş yapıyorum doğrumudur ?

ve bu gün tarihli giriş yapabilirmiyim. ?

Bu Konu için Etiketler