Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Smmm büro açiliş

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul

Smmm büro açiliş

arkadaşlar merhaba, nasip olursa büro açılışımı yapıyorum. Çok uzun süre AŞ:de finans yöneticisi olarak çalıştığımdan dolayı bazı konularda pratik bilgim bulunmamakta. vergi dairesi yoklama ve büro tescil işlemlerimi tamamlattım. Ancak firmaların beyannamelerini gönderebilmek için normal şifre talebi haricinde ayrıca bir başvuru formu varmış sanırım, internet üzerinden bulamadım, bilgisi olan yardımcı olabilecek var mıdır acaba.
    BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞER KAZANIR

Müdavim Üye gunduzmuhasebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    SMMM
    Stres dolu yıllarınız başlıyor psikolojik destek almaya başlayın şifreyi nasıl olsa alırsınız
    Kendini Bil Kendini

Müdavim Üye
    Cevabınızı geç gördüm. Sanıyorum e-tebligat için diyorsunuz. Buradan şifreniz ile giriş yapıp https://intvrg.gib.gov.tr/ e-tebligat işlemlerini buluyor ve oradan gereklibilgileri yazarak e-tebligatınızı tamamlıyorsunuz. Tamamlayınca 5-10 dk içinde mesaj gelecek. Bugün müracat etti iseniz bugün gece 12'ye kadar almanız gerekir.
    Şifre filan vermedi ise,buradaki bilgileri doldurup, yine aynı sayfaya gelip e-tebligatı buluyor aynı yukarıda dediklerimi yapıyorsunuz. https://intvrg.gib.gov.tr/

Müdavim Üye
    Kullanıcı girişi size verilen şifre.
    Tc Kimlik no ile giriştede bilgileriniz ile yine aynı işlemler.

Üye
    Mükelleflerinizin beyannamelerini gönderebilmek için aracılık ve sorumluluk sözleşmele girişlerini yapmanız lazım.