Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Askerde Muhasebeci Olmak

Yeni Üye
    Nereden
    Muğla

Askerde Muhasebeci Olmak

Merhabalar,
    Ufak Kardeşim Vatan i görevini yerine getirmek üzere askere gitti, Henüz muhasebede yeni başlayan birisi ve meslek seçiminde muhasebeci olduğunu belirtmiş daha çok kdv iadesinde görev aldı aslında. Mini bir test olacakmış sizlerin bilgisi tecrübesi var mı konu hakkında nasıl bir testtir bu ilerisinde görevinde zorlanır mı foruma o da üye özellikle buraya yazmamı istedi sizlerin de bilgisi varsa yazabilir misiniz ?
    Kolaylıklar gelsin..

Müdavim Üye
    Nereden
    TÜRKİYE
    Excel kullansın yeter

Müdavim Üye
    Bence duyduğum en saçma olay. Askerlik yaparken muhasebeden anlarım dedim. Gece herkes traş olmaya gitti yatmaya gitti. Bende gece çalışmaya başladım. Baktım hiç uyku yok. Dinlenme yok. Yarın sabah yine yat kalk sürün. Bir kavga gürültü hemen ayrıldım. Bence yatıp kalkıp sürünmesi muhasebecilikten daha iyi. Hayatımda yılan yediğimi dayak yediğimi, 100 taneye yakın 50 kğ un çuvalını taşıdığımı, 1967 senesinin etlerini yediğimi, 10 büyük kazan patates soğan soyduğumu, ve mercimek çorbasına berberlerin kullandığı kalıp şeklinde köpürtmeleri kıyıp kıyıp attığımı gururla söylerim.

Üye
    Üstad bende muhasebeci olduğumu belirttim. Ambulans şoförü oldum

Müdavim Üye gunduzmuhasebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    SMMM
    Bende konyalı bitane yazıcı vardı o p.... yüzünden yazıcılığı bıraktım. 1 sene bölük içinde eğitim paşa korumalığı her türlü psikopatlığı yaptıktan sonra herkes 18 ay askerlik yaptı ben 18,5 ay. Toplam 15 gün diskoda yattım. Ben gururla söylemiyorum o konyalı p..... zaten dedeydi benle kavga ettikten 3 ay sonra gitmişti. O gün bu gündür anladımki ben birine bağlı çalışamam kendi işimi yaparım. Hoş onuda becermiş değilim ya. Yani insan yedisinde neyse yetmişinde o sayın KARCE
    Kendini Bil Kendini

Üye
    Konya'lı olmasaydı iyiydi