Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ücret Zammı

Yeni Üye

Ücret Zammı

Arkadaşlar Merhaba
    Mart 2017 den beri bir firmada ön muhasebe olarak çalışıyorum.
    Ancak yüklenen işler gün geçtikçe arttı.
    Kardeş firmamızın ön muhasebesi de bana yüklendi ve satın alma birimi de bana devredildi.
    Fatura kesiyorum gelir giderleri işliyorum ve satın alma sürecini takip ediyorum.
    Resmi muhasebe kodlarını vererek işliyorum faturalarımı
    Başta konuştuğumuzda bu kadar ayrıntılı bir muhasebeden bahsetmemişlerdi fatura kesip işleme olarak dile getirilmişti
    Ancak yapıldığını gördükce sürekli ekstra birşeyler istendi ve kardeş firmanın da fatura kesme hariç tüm süreci bana verildi.
    Yeni yılda göründüğü kadarı ile mutabakat yapma vs gibi işlerde yüklenilecek.
    Sizce ne kadar ücret uygun olur bu durumda
    Çünkü sürekli yeni bir iş yükleniyor.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul....
    Kelebekçe ; İstanbulda Bu İşlerin Fazlasını Yapan Büro Elemanı 2.000-3.000 TL Arası Maaş Almaktadır , Firmalarda Duyduğum Kadarıyla 4.000-5.000 TL Arası , Aman Acele Karar Verme İşine Sahipçık...... Önceden Bize Ayda Bikaç Firma Ön Muhasebeye Eleman Lazım Aklında Bulunsun Diye Ararlardı Son Aylarda Hiçbi Talep Yok , Tam Tersi Elemanlar Eleman Arayan Bildiğiniz Yer Varmı Demeye Başladılar....
    Keşkem Herşey HAYAL olsa.........

Yeni Üye
    Acele etmiyorum da bi rakam netleştirmem lazım derind.Kafam bir rakam oluşmalı
    Saymadım ıvır zıvır iş var arada ve oyalayıcı işler malesef
    Mesela hafta bir ödeme raporu çıkartırım(kardeş fima her gün ister ve benim zamanımı alır) ödemelerini takip ederim ki kardeş firmamız düzensiz beni çok oyalar
    İşimi seviyorum ama bir strese ve sorumlulugun altına giriyorsam ücrete yansımalı sonuçta hepimiz para için çalışıyoruz açıkçası.
    Büro elemanı resmi ile ilgilenir benim resmi ve ön arası bir pozisyon
    Satın alma benimle hiç alakası yoktu mesela

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul....
    Kelebekçe ; Büro Muhasebesi ve Firma Muhasebesi "Muhasebe" Kelimesini Ortak Kullanıyorlar Ama İşleyiş Tam Zıt Karakterler, Büro Muhasebesindede Okadar Çok Angarya Varki Saymakla Bitmez , Sene Başında Aylık Muhasebe Ücreti Bu Diyoruz Kalan 11 Ayda İş Yükü 2 Katına Çıkıyor Ama Muhasebe Ücretini (Anlaştığımız Halde) Çokkkk Diyip Düşürmek İsteyenmi, Zamanında Vermeyenmi , Gargarara Getirenmi Ne Ararsan Var...
    Keşkem Herşey HAYAL olsa.........

Yeni Üye
    Teşekkürler paylaşım için.