Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aş genel kurul

Hybrid View

Müdavim Üye

Aş genel kurul

üstadlarim son günlerde ankarada aş genel kurul yapan varmi

ben evraklari hazirladim ama sizlerden yardim istiyorum.

Denetçi kisminda kafam takildi.

Yardimci olursaniz sevinirim
    CNPL

Kıdemli Üye
    Nereden
    istanbul
    olağan genel kurul ise aşağıdaki şekilde yeni yaptık. başkaca işleminiz yok ise ve de bağımsız denetim kapsamındaysanız.

madde 6 bağımsız denetçinizin vergi numarası- ünvan ve adres bilgilerini ekleyeceksiniz. GÖREv KABUL BEYANI isteyeceksiniz. size yazı verecekler, sicile bu evrakı vereceksiniz

1- Divan heyeti başkanlığı'na .......... ,katipliğe ........ ın seçilmelerine oy birliği ile karar verildi.

2- Divan heyetine toplantı tutanaklarını hissedarlar adına imzalama yetkisinin verilmesi oybirliği ile karar verildi.

3. Yönetim Kurulunun yıllık faliyet raporu okundu ve müzakere edildi.

4- Bilanço ve Kar/Zarar hesapları okundu ve müzakere edildi.Yapılan oylama sonucunda,bilanço ve kar/zarar hesapları
    oy birliği ile tastik edildi.

5- Yapılan oylama sonucunda yönetim kurulu üyeleri ayrı ayrı oy birliğiyle ibra edildiler.

6- 6102* Sayılı Türk Ticaret Kanunu ve aynı zamanda da 2012/4213 2014/5973 ve 2014/7149 karar
    sayılı Bakanlar Kurulu Kararları kapsamında Bağımsız Denetime tabi olmamız nedeniyle 2017 yılı
    faaliyetlerimiz ile ilgili Bağımsız Denetçi olarak görev yapmak üzere ........ Sk.No:26/5
    ......./İstanbul adresinde mukim 1234567890 vergi kimlik numaralı
    ................... Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş firmasının seçilmesine ve
    kendilerine ödenecek ücretin tespiti hususunda Yönetim Kurulu'na tam yetki verilmesine oy birliği ile
    karar verildi. Sözleşme imzalanması hususunda Yönetim kuruluna yetki verilmesine
    oy birliği ile karar verildi.

7- Yönetim Kurulu Üyeleri'ne T.T.K.'nun 395 ve 396.maddelerinde belirtilen izinlerin verilmesi oy birliği ile kabul edildi.
    mezuniyet verildi.

8- Gündemde görüşülecek başka konu kalmadığından toplantıya oybirliği ile son verildi.

Müdavim Üye
    Bağimsiz dentim kapsaminda değiliz
    yazmaya gerek yok ozaman
    CNPL